Informácie o zápase

19.10.2014
KYSAK vs HANISKA
1 : 2
Zápas sa odohral na solídne pripravenom mäkkom ihrisku za slnečného počasia v Kysaku. Hralo sa 2x35 minút. Na zápas nás prišlo 12 mušketierov. Pri pohľade na viacerých sivých hráčov súpera sme hneď zistili, že máme nižší vekový priemer. Toto poznanie však zápasy nevyhráva. Začiatok nám vyšiel, keď po dvoch tutovkách L.Mikloša a Bakšiho sa ujala hlavička Bakšiho po centri L.Mikloša 0:1. Ďalšie akcie nedospeli až do takého štádia, že by sme sa tešili z ďalších gólov v sieti súpera. Potom prišla hrubá chyba Oravca, ktorého slabú malú domov vystihol útočník súpera a jedinou strelou v 1.polčase vyrovnal na 1:1. V 2. polčase nastúpil P.Majoroš, ktorého hneď prvý dotyk sa skončil gólom po nahrávke od syna G.Majoroša 1:2. V ďalšom priebehu zápasu už gól nepadol, i keď sme mali za priehršť šancí. Domáci s blížiacim sa koncom boli viac a viac pri našej bráne, všetko však vyriešila obrana spolu s brankárom. Novotný chytil aj gólovú strelu, ktorú vytlačil na brvno a obrana ju upratala do autu. Zápas sme vyhrali 2:1. Hodnotenie: za celých 70 minút sme nevyužili kopec šancí, ale pretrápili sme sa k víťazstvu. Zostava: Novotný - Oravec, Kačmarik, J.Džubara, Binda - G.Majoroš, O.Palenčár, P.Varga, B.Seman - L.Mikloš, Bakši. Striedali: P.Majoroš.