Informácie o zápase

29.10.2016
HANISKA vs DVORIANKY
9 : 0
Zápas sa odohral na ihrisku v Sokoľanoch, ktorého kvalita si pamätá aj lepšie časy za jesenného polosychravého počasia. Súper pricestoval až spoza Dargovského priesmyku, vekový priemer mužstva bol vyšší ako 50 rokov. Preto to bol jednoznačný zápas. Hralo sa 2x40". V 1.polčase strieľal góly len Bakši a to 3x - v 12", 16" a 31". V 2.polčase sa strelecky zapísali v 46" Sabo z 11-m, v 54" Truhan, v 56" Bakši, v 67" F.Palenčár, v 77" Bakši a skóre uzavrel v 80" M.Majoroš na konečných 9:0. Záver jesennej časti nám vyšiel, bude sa nám teda dobre zimovať a tešíme sa na slávnostné vyhodnotenie sezóny. Po zápase sme si s hosťami posedeli pri chutnom guláši v Sokoľanoch v reštaurácii U Šeba. Rozhodca: Š.Zeleňák. Zostava: Sabo - Oravec, F.Sedlák ml., S.Džubara, Ondovčák - P.Varga, T.Papuga, M.Majoroš, S.Ferenc - Bakši, F.Palenčár. Striedali: F.Truhan, M.Iglai, D.Varga. Tréner: P.Majoroš. Ved.mužstva: Š.Norko.