Informácie o zápase

16.06.2018
vs
:
Výsledky: K-Bakša - H 2:1 (1:0), Haniska - Seňa 1:2 (1:1), K-Bakša - Seňa 1:0. Za teplého letného počasia na ukážkovom trávniku v Kokšov-Bakši sa odohral semifinálový turnaj RZOH. Hralo sa 2x25". Odohrali sme dva zápasy za sebou. Mali sme miernu územnú prevahu, ale bez premieňania šancí sa nedá zvíťaziť. V prvom zápase skóroval R.Mikloš až v predposlednej minúte za stavu 2:0. V zápase so Seňou sme viedli po góle Ferenca, ale súper vzápätí vyrovnal a v 2. polčase, keď sme už kondične nestíhali, rozhodol. Odchádzali sme smutní z výsledku a aj z toho, že takmer 1/2 mužstva sa zranila, keďže náš káder na turnaji bol úzky. Rozhodoval: Kendi. Zostava: Truhan - Oravec, Binda - M.Iglai, Kačmarik - Ferenc, M.Majoroš, P.Varga, M.Béreš - S.Džubara, Jenčár. Striedali: R.Mikloš, Papuga. Ved. mužstva: Š.Norko. Tréneri: D.Varga, Š.Zeleňák.