Informácie o zápase

09.09.2018
HANISKA vs LEMEŠANY
6 : 2
Zápas sa odohral na ihrisku v Haniske za príjemného ešte letného počasia. Úvodný gól strelil v 11" M.Majoroš 1:0, hostia vyrovnali v 22" z penalty po faule Hužvára 1:1. Do polčasu ešte skórovali v 30" Čišovský a v 38" T.Papuga. V 2. polčase zvýšil vedenie domácich opäť Čišovský 4:1 a naše posledné dva góly na 5:1 a 6:1 strelil Bakši. Hostia už len skorigovali na konečných 6:2. V drese hostí bol najlepším hráčom brankár, ktorý vytiahol niektoré až zázračné zákroky. Rozhodca: B. Horváth. Zostava: Truhan - Kačmarik, Binda, Hužvár, Iglai - M.Majoroš, L.Miklos, T.Papuga, S.Ferenc - Bakši, Čišovský. Striedali: D.Varga, J.Šváb, P.Kvašný, Ondovčák, S.Janitor, Zajac. Tréner: P.Majoroš. Ved. mužstva: Š. Norko.