Informácie o zápase

14.10.2018
ŤAHANOVCE vs HANISKA
1 : 3
Zápas sa odohral v peknom športovom areáli v Ťahanovciach na dobre pripravenom ihrisku za originálneho "babieho leta". Zápas sa hral 2x40". Zostavu tréner trochu premiešal, v útoku hral zo začiatku Flori Horňák s T. Papugom, ktorí sú čistokrvní záložníci. Ihrisko je krátke, a preto dochádzalo k častým osobným súbojom. 1. polčas sa skončil bez gólov, i keď brvno zazvonilo na oboch stranách ihriska a my sme mali ešte 3 šance, keď bol náš hráč F.Horňák, S.Ferenc a T.Papuga sám proti brankárovi. No nevyužili sme ich. V 2. polčase sme odkliali súperovu bránu a to T.Papuga strelou spoza 16-ky netradične ľavou nohou 0:1, S.Ferenc po perfektnom centri Š.Zeleňáka a svoj obligátny gólik strelil aj rekonvalescent Bakši takisto po centri z pravého krídla. Domáci skorigovali 2" pred koncom po strele z priameho kopu z 18m, ktorú nešťastne tečoval S.Ferenc. Náš herný prejav bol veľmi pekný, okulahodiaci. Herný prejav domácich mal takisto punc okulahodiaci, len nie natoľko efektívni ako ten náš. V 2. polčase domáci, keď získali loptu po našom rohovom kope, predviedli trikrát ukážkový rýchly prechod do útoku na štyri dotyky. Gólmi sa to našťastie neskončilo vďaka dobrým zákrokom obrany a brankára Fera Truhana. Rozhodca: delegovaný domácimi. Zostava: Truhan - Oravec, Binda, Hužvár, Ondovčák - S.Ferenc, D.Varga, Kačmarik, M.Béreš - F.Horňák, T.Papuga. Striedali: Š.Zeleňák, Iglai, Bakši, P.Varga, T.Zajac. Tréner: P.Majoroš.