Informácie o zápase

27.10.2018
ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY vs HANISKA
7 : 2
Zápas sa odohral na ihrisku v Šarišských Michaľanoch za drobného mrholenia. Hralo sa 2x40". Začiatok sme mali ako z rozprávky. Hneď z prvého útoku po centri Bindu skóroval Bakši. Potom sa rozprávka skončila a v 2" sme už prehrávali 2:1 po dvoch rovnakých akciách domácich. Tretiemu rovnakému gólu zabránil dobrým postavením Oravec. Polčas sa aj takým výsledkom skončil, ale pred koncom polčasu sa zranil Kačmarik. V 2.polčase z prvého útoku sme inkasovali na 3:1, ale do minúty bolo 3:2, strelcom gólu bol Papuga. Zranil sa však aj S.Ferenc a o niekoľko minút aj Bakši, ktorý však ostal na ihrisku, lebo ho nemal kto vystriedať. Takže naše nádeje na dobrý výsledok týmto zhasli a už sme iba dohrávali s tým, aby sme nedostali príliš veľa gólov. Domáci ich však ešte nastrieľali požehnane. Konečný stav stretnutia 7:2. Domáci preukázali na každom poste veľkú kvalitu, hrali ozaj nádherný behavý futbal. Verím, že sa na stretnutiach s týmto súperom naša zostava skvalitní a prídu aj tí, čo si dva mesiace nevedeli zariadiť, aby na zápas prišli. Náš výkon bol do zranenia týchto troch pilierov mužstva vcelku dobrý, mali sme problém s neustálym pohybom súpera, stav zápasu bol však stále otvorený, ale potom to už jednoducho nešlo. Po zápase sme sa stretli v domácej klubovni na pohostení, za čo hostiteľom ďakujeme. Cesta domov však stála za to... Zostava: Truhan - Oravec, Kačmarik, S.Džubara, Iglai - S.Ferenc, Papuga, D.Varga, Binda - Bakši, Kočan. Striedali: R.Mikloš, T.Zajac. Tréner: P.Majoroš. Ved.mužstva: Š. Norko.