Informácie o zápase

19.05.2019
HANISKA vs BUDIMÍR
7 : 1
Zápas sa odohral na ihrisku v Haniske za príjemného počasia. Naša súpiska opäť praskala vo švíkoch. Hralo sa 2x40min. Zápas sme začali sľubne: v 8min. skóroval Čisovský, v 13min. M.Majoroš a v 37min. Bakši uzavrel na polčasových 3:0. V 2.polčase v 49min. krížnou strelou skóroval Čisovský 4:0, v 55min. po faule na Truhana z penalty zvýšil Bakši 5:0. V 63min. gólovo udreli aj hostia 5:1. V 65min. skóroval frajer pred záverom M. Majoroš krížnou strelou z 23m od tyče do siete. A v 71min. vystavil konečný účet L.Miklós 7:1. Hostia strelili len jeden gól, ale niekoľko veľmi dobrých šancí nedotiahli. V 2.polčase podľa môjho názoru vinou slabšej lavičky, resp. kondičnými nedostatkami trochu odpadli. Zostava: Sabo - F.Sedlák ml., Binda, L.Miklós, Jenčár - S.Ferenc, M.Majoroš, P.Varga, T.Papuga - Bakši, Čisovský. Striedali: Truhan, T.Zajac, G.Kačmarik,D.Varga. Rozhodca: S. Janitor. Ved.mužstva: Š.Norko. Tréner: P.Majoroš.