Informácie o zápase

09.06.2019
HANISKA vs GEČA
2 : 2
Zápas sa odohral na dobre pripravenom ihrisku v Haniske za teplého letného a veterného počasia. Hralo sa 2x40min. V 1.polčase sme hrali s vetrom, ale nevyužili sme to. Na strelu hostí smerovala hádam jedna strela. Výkon bol mdlý a bezkrvný. Hostia pôsobili živšie, čoho výsledkom boli dva góly v našej sieti. Polčas 0:2. V 2.polčase to už bolo z našej strany o čosi lepšie, i keď sme neboli ochotní behať a dve adresné prihrávky za sebou bolo vidno zriedkavo. Napriek tomu sme strelili dva góly a to B. Čišovským. Druhý gól ide trochu na vrub brankára hostí. Rozhodca: B. Horváth. Zostava: Sabo - Binda, Truhan, M.Iglai, Kvašný - S.Ferenc, D.Varga, T. Papuga, M.Béreš - Bakši, B.Čišovský. Striedali: S.Janitor, Oravec, R.Galajda. Ved.mužstva: Š.Norko. Tréner: P.Majoroš.