Informácie o zápase

08.09.2019
GEČA vs HANISKA
2 : 4
Zápas sa odohral na skvele pripravenej futbalovej pažiti v Geči za ideálneho počasia. Hralo sa 2x35 min. Ďakujem tým, čo sľúbili, že prídu a aj prišli. Zápas sa začal s polhodinovým oneskorením, keďže sme riešili problém s nedostatkom hráčov. Domáci na nás vybehli a s veľkou aktivitou sa tlačili k našej svätyni, ktorú strážil Sabo. Centra lietali do našej 16-ky po zemi i vrchom, ale do polčasu sme gól nedostali. Naopak my sme strelili tri a to takto: v 7.min. sme rýchlo rozvinuli protiútok, Norko potiahol loptu do 16-tky, počkal si na nábeh spoluhráčov, našiel P. Majoroša, ktorý s prehľadom premenil našu prvú šancu 0:1. Zaujímavosťou je, že skóroval v požičaných kopačkách, pretože svoje kopačky už má doma zavesené na klinci. V 27.min skóroval opäť po rýchlom brejku Norko 0:2 a do tretice v 29.min S.Ferenc opäť po prihrávke Norka 0:3. Za všetko hovorí komentár domáceho brankára po treťom góle: "Trikrát kopli na bránu a dali tri góly." Keď domáci inkasovali tretí gól, následne rozohrali a nastrelili brvno a tým takmer využili nepozornosť brankára Saba. Polčas 0:3. V druhom polčase už domáci využili dva z mnohých útočných výpadov a to v 50. a v 64.min. Medzitým ešte v 61.min skóroval Norko. Konečný stav stretnutia 2:4. Rozhodca: bez (sami sme sa dohodli). Zostava: Sabo - Oravec, Binda, Truhan (odohral so sebazaprením-natiahnutý sval), P. Kvašný - S.Ferenc, D.Varga, F.Horňák, M.Norko - T.Zajac, P. Majoroš. Striedal: G.Kačmarik. Ved. mužstva: Š.Norko. Hrajúci tréner: P. Majoroš.