Informácie o zápase

22.09.2019
HANISKA vs ŤAHANOVCE
3 : 4
Zápas sa odohral za krásneho počasia na ihrisku v Haniske,ktorého kvalita pamätá aj lepšie časy. Hralo sa 2x40min. Na začiatku to bolo také oťukávanie a po chybe v obrane sa z ničoho nič ujali vedenia hostia 0:1. Trochu sme sa hľadali, keďže káder bol v tomto zápase pomerne neskúsený. Vyrovnali sme z priameho kopu z cca 22m, keď Čišovský prekvapil brankára hostí 1:1. Na 2:1 zvýšil Bakši. Do polčasu sa už stav nemenil, zápas sa však skončil pre Oravca, ktorý sa zranil pri obrannom zákroku. V druhom polčase zvýšil Bakši z penalty po ruke hostí na 3:1. Potom nastal - neviem ako to nazvať - kolaps v našich radoch alebo zázrak u hostí, ktorí tromi gólmi otočili skóre a vyhrali 4:3. Boli futbalovejším tímom a ich výhra bola zaslúžená. Rozhodoval: B. Horváth. Zostava: Sabo - Oravec, Binda, Ondovčák, M.Palenčár - D.Varga, S.Ferenc, P.Kvašný, P.Varga - Bakši, Čišovský. Striedali: Iglai, F.Žido, Hužvár, T.Zajac. Tréner: P.Majoroš.