Informácie o zápase

29.09.2019
HANISKA vs GEČA
4 : 3
Zápas sa odohral na ihrisku v Haniske za pekného počasia (hlavne v 2.polčase). Hostia prišli v hojnom počte a v 1.polčase nám zapožičali brankára a hráča do poľa Mikiho. Prvý polčas sa skončil výsledkom 1:1, keď jeden gól nám rozhodca neuznal pre údajný hosťami reklamovaný ofsajd. Na konci 1. polčasu sa hosťom zranil brankár, a preto nám zapožičaný brankár sa vrátil ku svojim Gečanom. Do druhého polčasu sme nastúpili s dvomi novými hráčmi - prišli L.Miklós a F.Horňák. Zranil sa však D.Varga a M.Iglai. Preskupili sme rady - Truhan sa presunul do brány, zo zálohy do útoku sa presunul Miki z Geče. V 2.polčase si schuti zahral i všestranný T.Zajac. Konečný výsledok stretnutia 4:3. Strelci: Čišovský 3, S.Ferenc. Rozhodca: S.Janitor. Zostava: Brankár z Geče (2.polčas Truhan) - Iglai, Binda, F.Sedlák ml., M.Palenčár - P. a D.Varga, S.Ferenc, Miki (z Geče) - Truhan, Čišovský. Striedali: L.Miklós, F. Horňák, T.Zajac. Tréner: P. Majoroš (bol pripravený aj hrať). Túto reportáž spracoval náš vyslaný redaktor P.Majoroš.