Informácie o zápase

27.10.2019
BUDIMÍR vs HANISKA
3 : 4
Zápas sa odohral za napokon krásneho počasia babieho leta v Budimíri. Zo začiatku to bol vyrovnaný zápas s pološancami na oboch stranách. Strelecké kopačky mal obuté pomerne čerstvý ženáč F.Palenčár, ktorý ako prvý otvoril skóre zápasu. Do polčasu domáci vyrovnali na 1:1. V 2.polčase sme hneď gólovo udreli a to Čišovský krásnou strelou z diaľky 1:2. Zranil sa nám však M.Palenčár. Domáci sa však nevzdali a otočili stav stretnutia na 3:2. Vzápätí sa zranil aj Bakši. O niekoľko minút skóroval z priameho kopu už spomínaný mladoženáč F.Palenčár 3:3. Za stavu 3:3 sa ocitol v šanci aj T.Zajac, no neuspel. Víťazný gól streli F.Horňák 3:4. Na ihrisko sa po zranení vrátil aj M.Palenčár, čo je dobrá správa, keďže zranených máme viacerých hráčov. Výkon mužstva bol tímový s viťazným záverom. Existujú mnohé štúdie o pozitívnom vplyve účasti manželiek, či priateliek na zápasoch svojich partnerov, čo sa prejavilo aj v tomto zápase, kde boli prítomné pani Horňáková a Čišovská. Manželia týchto dám ukázali svoje majstrovstvo v plnej paráde. Zostava: D.Horváth - Binda, S.Ferenc, M.Palenčár, Hužvár - D. a P.Varga, F. Palenčár, F.Horňák - Bakši, Čišovský. Striedal: T.Zajac, Ondovčák. Tréner: P. Majoroš. Ved. mužstva: Š. Norko.Reportáž pripravil. P. Majoroš.