Informácie o zápase

19.07.2020
HANISKA OLD BOYS vs HANISKA "A"
1 : 0
Zápas sa odohral na solídne pripravenom ihrisku v Haniske za priaznivého futbalového počasia na konci s drobným mrholením. Po dlhom čase sme vybehli na futbalový trávnik a schuti sme si zahrali. Naše mužstvo bolo nadupané známymi futbalovými menami hráčov, ktorí písali futbalovú históriu Hanisky (niektorí ešte aj v minulej sezóne). Ale mená ešte nie sú zárukou aj kvalitných výkonov, čo však nie je náš problém, pretože ten náš bol kompaktný, kvalitný a takticky na výške. "A" mužstvo hralo rýchly, behavý futbal s nakopávanými loptami za obranu, s ktorými si obrana old boys dokázala poradiť niekedy aj so šťastím a v poslednej chvíli. Naša rozohrávka vinou nerozohratosti postrádala v určitých pasážach hry presnosť, z čoho rezultovali rýchle brejky súpera do rozhodenej a postupom času aj unavenej obrany. V prvom polčase sme udržali skvelý výsledok 0:0. V 2.polčase sme kondične postupne strácali, ale práve vtedy sme strelili gól, keď P.Varga z rohu našiel hlavu Bakšiho a ten rozhodol o senzačnom víťazstve starých pušiek 1:0. Bola to aj chybička brankára, ktorý nechal loptu preletieť päťkou. Do konca zápasu "A" mužstvo silno tlačilo, no my sme rozumnou hrou vedenie udržali a naopak sa nám otvárali priestory na brejky, ktoré sme ale nevyužili. Škoda, lebo to boli pohľadné a rýchle protiútoky. Ešte by som chcel vyzdvihnúť výkon hosťujúcej hviezdy nášho mužstva Martina Havlíčka z Prahy, ktorému silno držala palce jeho manželka, rodáčka z Hanisky. Rozhodca: V. Havrila. Zostava: Bakši V. (Sabo) - Oravec, Binda, Ondovčák, Palenčár - G. a M. Majoroš, S.Ferenc, M. Havlíček - Bakši A., Čišovský. Striedali: Kvašný, J.Šváb, Papuga, P.Varga, F.Sedlák ml. Tréner: P.Majoroš. Ved.mužstva: Š. Norko.