Informácie o zápase

23.08.2020
GEČA vs OLD BOYS
2 : 7
Zápas sa odohral na futbalovej "pažiti" v Geči za dobrého futbalového počasia - bolo pod mrakom a teplota vzduchu bola stredoeurópska, teda nebolo horúco. Pred úvodným výkopom sme sa rozcvičili a následne odfotili v nových krásnych belasých dresoch. Hralo sa 2x40min. Úvod zápasu nám vyšiel veľmi dobre, v 6.min. skóroval Bakši. Potom ešte spomínaný Bakši nevyužil dve tutovky a v 15.min. prišiel trest v podobe vyrovnania na 1:1. Do polčasu sme strhli vedenie na svoju stranu v 17.min. - strelec G.Majoroš. Mnoho sľubných akcií na oboch stranách gólom neskončilo, keďže vo finálnej fáze hráči volili zlé riešenia, alebo dobre zasiahli obrany, či brankári. Cez polčas sme si povedali, čo ďalej a v 2.polčase sme spustili gólovú smršť: od 55. do 66.min. sme strelili 5 gólov: 55.min. Bakši 1:3, v 58.+61.+63.min. Čišovský až na 1:6, v 66.min. Ferenc už na 1:7. Domáci skorigovali v 79.min. na konečných 2:7. Víťazstvo je zaslúžené, výsledok super, umelecký dojem 75/ 100 (veľa technických nedostatkov: pokazených prihrávok, menej pohybu v určitých pasážach hry). Domáci nepredali kožu zadarmo: nastrelili tyč i brvno, pokúsili sa s výsledkom niečo urobiť, ale vydarená pasáž nášho mužstva v strede 2. polčasu rozhodla zápas. Boli to góly z rýchlych protiútokov: napr.Čišovský zo 40m preloboval brankára (gól na 1:5), Ferenc exportnou strelou zvýšil na 1:7. Rozhodoval: 1.polčas P.Škovran, 2.polčas S.Džubara. Zostava: Sabo - Oravec, Binda, T.Papuga, Ondovčák - G.Majoroš, S.Ferenc, F.Horňák, L.Mikloš - Bakši, Čišovský. Striedali: Jenčár, R.Mikloš, P. a D.Varga. Tréner: D.Varga. Ved.mužstva a fotograf: Š. Norko.