Informácie o zápase

29.08.2020
OLD BOYS vs GEČA
5 : 1
Zápas sa odohral za sparného počasia na veľmi dobre pripravenom ihrisku v Sokoľanoch od 17.00 hod. Hralo sa 2x40 min. Vedľa ihriska v útulnom amfiteátri prebiehalo od 15.00 hod. folklórne popoludnie, a tak nám do kroku, či behu zneli ľudové piesne. Naša zostava mala oveľa vyšší vekový priemer ako zvyčajne, a preto sme k zápasu pristúpili s opatrnosťou. Hostia už od začiatku určovali tempo hry a držali loptu na svojich kopačkách. Nám loptu požičali len na chvíľu, no aj to stačilo Bakšimu na to, aby v 10.min. otvoril skóre. Potom prišiel z našej strany hluchší úsek, ktorý ukončil v 25.min. Čisovský gólom na 2:0. V 30.min. prišlo po sérii šancí hostí zníženie na 2:1. Skóre polčasu stanovil na 3:1 Čisovský peknou strelou z 20 metrov. V 2.polčase sa slniečko schovalo za mraky a nevidelo ako Ferenc krížnou strelou z 20 metrov upravil na 4:1. V 77.min. Čisovský potiahol loptu a strieľanou prihrávkou pripravil šancu v 2. polčase nenápadnému Bakšimu, ktorý uzavrel stav stretnutia na 5:1. Výsledok vzhľadom na zostavu vynikajúci. Držanie lopty: mierne v prospech hostí. Umelecký dojem: rozpačitý. Horúce počasie odobralo obom mužstvám veľa síl. Rozhodca: s prehľadom viedol stretnutie B.Horváth. Zostava: Sabo - Oravec, Binda, Ondovčák, Truhan - F.Sedlák ml., Ferenc, P.Kvašný, P. Varga - Bakši, Čisovský. Striedali: D.Varga, S.Janitor. Tréner: P. Majoroš. Ved. mužstva: Š: Norko.