Informácie o zápase

19.09.2020
JANOV vs OLD BOYS
3 : 3
Zápas sa odohral na dobre pripravenom ihrisku v Radaticiach za pekného slnečného počasia. Hralo sa 2x45min. Chceli sme začať opatrne, aby sme si oťukali súpera. Výsledkom bol gól v 8.min. na 1:0 pre domácich. Sabo rozohral na Truhana, ktorého rozohrávku domáci zachytili ešte na našej polovici ihriska, posunuli si loptu a keďže Sabo bol skoro mimo brány, poľahky skórovali. V 13.min. sme však vyrovnali, keď Čisovský nezištne prihral Bakšimu a ten do prázdnej brány upravil na 1:1. Odvtedy sa akcie striedali na oboch stranách. Gólom sa skončila až akcia v 42.min., keď Čisovský posunul loptu na Bakšiho, ktorého strelu brankár vyrazil a Čisovský ju upratal tam, kde sme ju všetci tlačili očami 1:2. Polčas 1:2. V 2.polčase nám postupne pre zranenie odstúpili zo zápasu tri piliere mužstva Horňák, Bakši a Papuga, čo domáci využili v 65.min., keď vyrovnali na 2:2: ľahká centrovaná lopta z ľavého krídla preskočila Sabove ruky a domáci útočník dorazil loptu do siete a bol z toho veľmi lacný gól. Potom bol v 16-ke domácich zozadu atakovaný Čisovský, ale bez odozvy rozhodcu. Za zmienku stojí aj táto akcia: už spomínaný aktívny Čisovský krásnou strelou z 25 metrov nastrelil ľavú tyč. A naopak v 73.min. strhli vedenie na svoju stranu domáci po krásnej hlavičke z rohového kopu 3:2. Netešili sa ani minútu - v 74.min vyrovnal po prihrávke od P.Vargu V.Zajac na 3:3. Do konca zápasu sme fatálne nezvládli ešte jednu situáciu, keď Kvašný nepochopiteľne vrátil loptu zvonku 16-ky na našu 11-ku, domáci útočník si ju prebral a hodil pred seba, padol okolo ustupujúceho Oravca a rozhodca odpískal penaltu. Vyzeralo to na našu prvú prehru v tomto roku, ale brankár Sabo svojím fantastickým zákrokom uchoval naše nádeje na bodový zisk. Do konca zápasu sa už stav nezmenil a tak sme nakoniec boli radi aj za bod. Domáci hrali aktívny, behavý futbal. Z toho vyplývali problémy s preberením hráčov, ktorí ostávali voľní a nepríjemne podkurovali našej obrane. Naša obrana bola veľmi preťažená aj nezvykle vysokým percentom pokazených prihrávok a to aj u našich skúsených hráčov. Zraneným prajeme skoré uzdravenie a tešíme sa na ďalší zápas. Rozhodca: delegovaný domácimi. Zostava: Sabo - Oravec, Binda, Truhan, M.Béreš - Horňák, Papuga, P. a D.Varga - Bakši, Čisovský. Striedali: V.Zajac, Kvašný, Š.Zeleňak ml. Tréner: P.Majoroš. Ved.mužstva: Š.Norko.