Informácie o zápase

07.08.2021
HANISKA OLDBOYS vs BUDIMÍR
4 : 2
Zápas sa odohral za krásneho letného počasia na ihrisku v Haniske. Po dvoch dňoch dažďov sa od rána na svet usmievalo slniečko. Na našom ihrisku od rána prebiehal výborne zorganizovaný turnaj prípraviek U11 a zároveň turnaje v tenise a plážovom volejbale. Guláš už od rána pripravoval michelinový kuchár Miro Palenčár spolu so svojím tímom (jeho manželka Denisa, S.Džubara,...). Výsledkom bol jedničkový guláš, na ktorom si pochutili všetci aktéri sobotných športových podujatí. My sme na rad prišli od 17.00. Hralo sa 2x40 min. Na zápas bol nominovaný brankár Ceran, ktorý v minulosti hájil farby "A" mužstva Hanisky. Nastúpili sme tohto roku na zápas prvýkrát, a preto trochu trvalo, kým sme sa na ihrisku zorientovali. V 18min. skóroval L.Miklós 1:0. V 24.min. po prvej kvalitnej kombinačnej akcii S.Ferenca a Truhana skóroval na 2:0 Truhan. V 26.min. prišla veľká chvíľa T.Zajaca, ktorý po priťuknutí hlavou od Bakšiho skóroval prvýkrát za starých pánov a potvrdil tak slová o svojej dobrej športovej forme 3:0. Týmto získal prémiu 1L alkoholu podľa vlastného výberu od majiteľa baru Petra Takáča. V 36.min. dobre hrajúci hostia po chybe nášho brankára znížili na polčasových 3:1. V 2.polčase v 45.min. odklial streleckú smolu aj Bakši 4:1, ktorý dovtedy šance zahadzoval. V 52.min. hostia znížili na 4:2 a ďalším gólom v našej sieti zabránil brankár Ceran, ktorý predviedol niekoľko (3-4) ozaj ukážkových zákrokov. Potešili sme sa, že sme si konečne mohli zahrať, za čo ďakujeme vedúcemu mužstva Š.Norkovi. Po zápase sme si spolu s hosťami z Budimíra posedeli a pochutili na už spomínanom guláši. Stretnutie rozhodoval s prehľadom S.Janitor. Zostava: Ceran - Papuga, Binda, Ondovčák, M.Palenčár - S.Ferenc, P.Varga, M.Béreš, L.Miklós - Bakši, B.Čišovský. Striedali: T.Zajac, Jenčár, R.Mikloš, Truhan, D.Varga, Kvašný, Galajda. Tréner: D.Varga. Ved.mužstva: Š.Norko.