Informácie o zápase

24.09.2022
SCHELLING vs HANISKA
3 : 8
Zápas sa odohral za pekného jesenného počasia na ihrisku v Ždani. Súperom nám bol výber firmy Schelling, ktorá pôsobí v priemyselnom parku v Kechneci. My sme mali problém s nomináciou, keďže mnohí hráči sa ospravedlnili kvôli oslavám, či zraneniu. Hralo sa 2x40min. Peter Jenčár a Patrik Kováč nastúpili v našich dresoch, i keď u oboch bola možná nominácia aj v domácom mužstve, keďže pracujú vo firme Schelling. Góly: 6.min. Truhan 0:1, 10.min.Bakši 0:2, 22.min domáci 1:2, 24.min. domáci 2:2, 27.min. Bakši 2:3, 31.min. Bakši na polčasových 2:4. V 2.polčase padali góly takto: 43.min. domáci 3:4, 45.min. G.Majoroš 3:5, 48.min. Truhan 3:6, 68.min. exportným gólom Galajda 3:7 a záver obstaral v 70.min. G.Majoroš na konečných 3:8. V našom mužstve nastúpila aj Lenka Kvašná, ktorá ako prvá žena v histórii starých pánov z Hanisky nastúpila v našom drese. Čas ukáže, či sa to ešte niekedy zopakuje. Po zápase sa kopali penalty, prebehlo oceňovanie oboch mužstiev, za nás prevzala ocenenie Lenka Kvašná. A boli sme pozvaní na pohostenie, ktoré ukončilo toto sobotňajšie vydarené popoludnie. Zostava: V.Bakši - Papuga, Galajda, Ondovčák, P.Jenčár - Patrik Kováč, P.Varga, G.Majoroš, P.Kvašný - Bakši, Truhan. Striedali: Lenka Kvašná. Tréner: P.Majoroš. Ved.mužstva: Š.Norko.