Informácie o zápase

07.05.2023
ŠARIŠSKÉ BOHDANOVCE vs HANISKA
4 : 1
Zápas sa odohral za krásneho jarného počasia v peknom športovom areáli v Drienove. Hralo sa 2x40min. Zápas sme začali dobre, hralo sa ďaleko od našej brány, v ktorej nastúpil namiesto nezvestného Truhana Oravec. Naša zostava bola kvalitatívne dosť podvyživená. S týmto súperom je bežné dostať 4 góly, keďže sa hrá ofenzívny futbal. Ale dať len jeden gól za celý zápas, je dôvodom, že sme nevyhrali. Súper bol efektívny: v prvej šanci zachránil Oravec, potom náš brankár zle rozohral a domáci do prázdnej brány otvorili skóre 1:0. Hneď nato zahral rukou M.Palenčár a z penalty bolo 2:0. V poslednej minúte znížil Čišovský na polčasových 2:1. Ešte spomeniem šancu P.Vargu, ktorý zvnútra 16-ky netrafil bránu. V 2.polčase sme hrali už bez zraneného G.Majoroša. Bolo však dosť času na obrat. Teoreticky to tak aj vyzeralo, mali sme veľkú územnú prevahu, ale bez gólu a nedalo sa na to v útočnej fáze ani pozerať. Domáci hrali na brejky, ktoré obrana s brankárom riešila s veľkým prehľadom. 2 min. pred koncom ešte bolo 2:1, hrali sme už vabank a vtedy domáci dvomi gólmi do otvorenej obrany zavŕšili svoje zaslúžené víťazstvo na 4:1. Ďakujeme hráčom, ktorý prišli aj "cez bolesť" a odohrali so sebazaprením. Aby sa to nezabudlo, boli to Oravec, M.Palenčár, Ferenc. Prvýkrát odohral zápas za naše mužstvo Lukáš Macák. Prajeme mu veľa športových úspechov a dobré zdravie. Zostava: Oravec - Papuga, Ferenc, M.Palenčár, L.Macák - P. a D. Varga, G.Majoroš, S.Vattai - Čišovský, P.Kvašný. Striedali: T.Zajac, R.Galajda. Tréner: P.Majoroš. Ved.mužstva: Š.Norko.