Informácie o zápase

06.07.2024
SCHELING SLOVAKIA vs HANISKA
2 : 3
Zápas sa odohral v rámci turnaja v Ždani organizovaného firmou Schelling Slovakia s.r.o. Tento zápas bol zápasom o 3.miesto. Hralo sa 2x20min. Hneď vo 4.min. sme inkasovali gól na 1:0 po taktickej chybe v obrane. V 7.min. vyrovnal D.Varga ml. V 18.min. domáci opäť viedli po ďalšom taktickom prepadnutí v obrane. Ešte v 1.polčase 1 minútu pred koncom vyrovnal Čišovský. Polčas 2:2. V 2.polčase sa kopali až tri penalty. Prvú po ruke nepremenil M.Majoroš, druhú po faule domáceho obrancu premenil v 29.min. Vattai 2:3 a tretiu tesne pred koncom zápasu za ruku Ondovčáka nepremenil domáci Zlacký ml. Pri nepremenených penaltách sa blysli skvelými zákrokmi obaja brankári Deák a na našej strany Truhan (nahradil zraneného Saba). V našom drese prvýkrát nastúpil Matúš Poremba, ktorý priniesol do mužstva skúsenosti a prehľad. Raritou bolo, že na oboch stranách nastúpili otec so synom a to z klanu Zlackých (domáci) a z klanu Vargových Dušan st. a ml.(hostia). Potom vo finále Magna porazila Rešicu 2:1. Gól Rešice strelil Hricó. Poradie: 1. Magna, 2. Rešica, 3. Haniska, 4. Schelling. Riaditeľ firmy Schelling počas záverečného ceremoniálu odovzdal ceny a pozval účastníkov na doplnenie síl dobrým gulášom či klobásou a občerstviť sa. Za nás cenu pre 3.miesto prebral kapitán P.Jenčár. Ďakujeme aj rozhodcovi, ktorý v horúcom počasí sám odpískal 4 zápasy. Potom sa ešte časť výpravy Rešice, ktorú viedol ich vedúci mužstva N.Kocai, zastavila v Haniske, kde si boli obzrieť prostredie pre možný vzájomný zápas s nami a popritom ocenili dobré a kvalitne načapované pivo. Zostava domáci: Deák - Zlacký ml., Steininger, Fedorko, Benčko, Tatár, Cinkanič, Kováč, Medve, Zambory, Vaško. Striedali: Čabra, Zlacký st., Karajoš, Červený, Lacko, Gönci, Rafo (prezývka). Hostia: Sabo - Oravec, Bereš, Vattai, Ondovčák - M.Majoroš, Čišovský, Poremba, P.Varga - D.Varga ml., Truhan. Striedali: Kvašný, Jenčár, Binda, M.Norko, D.Varga st. Tréner: P.Majoroš. Ved.mužstva: Š.Norko.