Informácie o zápase

18.09.2010
DVORIANKY vs HANISKA
0 : 2
Zápas sa odohral na ihrisku v Parchovanoch za ideálneho futbalového počasia s lietajúcimi pavučinami babieho leta.Ihrisko bolo značne opotrebované po zápase žiakov a po piatkovom trvalom daždi. Najväčším problémom bol nepredvídateľný odskok lopty aj pri prihrávke po zemi, ale také podmienky platili pre obe mužstvá a s takým problémom sa musí vedieť dobrý futbalista vysporiadať.Ešte dodám, že niekoľko áut malo problém trafiť do Parchovian, no asi po 20min. sme tam došli všetci v poriadku. Ešte jedna veta k súperovi: domácu zostavu tvorili hráči z Dvorianok, Parchovian a Tušíc.V tomto zápase sme "utrpeli" víťazstvo s prijateľným súperom. Naše akcie boli často zbrklo rozohrávané a zbytočne sme strácali loptu ešte pre 16-kou domácich. V 1.polčase nám vyšla poriadne len jedna akcia po osi Varga, Bakši, Sabo krížnou strelou zvnútra 16-ky 0:1.V druhom polčase to bol zo strany domácich vabank. My sme zahrali trošku lepšie ako v 1.polčase. Sabo preveril krásnou strelou brankára, ktorý loptu vytlačil na tyč. A potom zase jedna dobrá akcia, ktorá nám vyšla. Varga prihral do 16-ky spätne Sabovi, ktorý ešte obrancu neprestrelil, k odrazenej lopte sa dostal S.Džubara, ktorý placírkou po zemi spečatil naše víťazstvo na 0:2. Tým si dal aj najkrajší darček k svojim narodeninám. Pochváliť môžem výkon obrany a brankára, keďže sme neinkasovali. Celkový dojem z tohto zápasu nemám dobrý, pretože nám hra viac škrípala, ako išla a mrzia ma aj zbytočné pokriky cez zápas medzi našimi spoluhráčmi. Dúfam, že ich to tiež mrzí a že sa to už nebude opakovať. Po zápase nás domáci pohostili párkami. Zostava: Novotný - Oravec, Ondovčák, S.Džubara, Zeleňák - Binda, Varga, F.Sedlák ml., Karaffa - Sabo, Bakši. Striedali: Mikloš, P.Majoroš, Kolibár. Rozhodca: zranený spoluhráč Rudo Hužvár.