Informácie o zápase

07.11.2010
HANISKA vs BARCA
4 : 4
Zápas sa odohral na kvalitne pripravenom ihrisku za ideálneho počasia v Haniske.Pri pohľade na tváre hráčov hostí bolo jasné, že zápas bude veľmi náročný, pretože mnohí z nich majú odohratých množstvo zápasov v IV., ba i v III.lige. O to väčšiu radosť máme z toho, že sme otočili vývoj zápasu z 1:4 na konečných 4:4. Do polčasu strieľal góly len súper za prispenia neistého brankára Kolibára. Polčas 0:3, teda vyzeralo to na uterák. V II.polčase kanonier Bakši po Sabovej prihrávke vykresal iskierku nádeje gólom na 1:3. Ale zase zaúradovali hostia a upravili skóre na 1:4. Vtedy už hral v našich radoch Gabriel Majoroš, aby eliminoval na hosťujúcej ľavej strane zálohy Kudlatu ml.Po Sabovej skvelej akcii upravil Bakši krásnou rybičkou na 2:4. Potom viackrát skvele i so šťastím zapracovala naša obrana spolu s čoraz istejším brankárom Kolibárom ( istotu nabral po konzultácii so Sabom cez polčasovú prestávku) a držala stav 2:4, až kým Farkaš krásne kolmo vysunul Bakšiho, ktorý rutinérsky premenil 3:4. Potom Bakši centroval na úplne voľného J.Džubaru, avšak nepresne. A tak bolo stále 3:4. Cca 3min. pred koncom sa ukázal aj G.Majoroš, ktorý sa pekne uvoľnil v roho 16-ky a zavesil do vinkla 4:4. Výsledok je vzhľadom na priebeh zápasu naším úspechom, za čo chcem spoluhráčov pochváliť, že hrali až do konca a nevzdali sa. Rozhodoval: C.Sedlák. Zostava: Kolibár - Binda, S.Džubara, Zeleňák, Karaffa - J.Džubara, Varga, Farkaš, Sabo - Bakši, P.Majoroš. Striedali: Barcal,S.Janitor, G.Majoroš. Neprezlečení: Hužvár, Mikloš, Oravec.