Informácie o zápase

12.10.2008
LEMEšANY vs HANISKA
3 : 4
Zostava:Novotný - Oravec, J.Džubara, Zeleňák, S.Janitor, F.Sedlák st., Farkaš, Varga, Binda, Bakši, Kolibár. Striedal:Karaffa. Góly:Bakši 2, Oravec, Farkaš.
Zápas sa hral na ihrisku v Ploskom. Azda najhorší výkon v sezóne v 1.polčase. Slabý pohyb, katastrofálna rozohrávka. Určité zlepšenie priniesol 2.polčas, ale za stavu 3:1 pre súpera by na nás nikto nestavil ani deravý groš. V druhej časti 2.polčasu sa nám gólmi Bakšiho, Oravca a Farkaša podarilo vyťažiť maximum z minima. V závere sme boli pod tlakom domácich, ale veľmi nás podržal svojím výkonom brankár Novotný / veď na to tam aj je /. Premiéru v úlohe trénera si vyskúšal Majoroš P., ktorý bol po stredne ťažkom zranení z tréningu nemenovaným hráčom, preto bol v zápase nepoužiteľný / aj napriek tomu veľmi chcel hrať /.