Informácie o zápase

26.09.2021
GEčA vs HANISKA
2 : 5
Zápas sa odohral za krásneho jesenného počasia na skvelom ihrisku v Geči. Keďže lavičky boli plné hráčov na striedanie, hralo sa 2x45.min. Začali sme veľmi dobre a hneď v 5.min. skóroval S.Ferenc 0:1. Súper z prvej strely na bránu v 11.min. vyrovnal po chybe v strede obrany 1:1. Do konca polčasu sme strhli vedenie na našu stranu po faule na M.Majoroša a následnej premenenej penalte exekútorom Bakšim v 26.min.-1:2. V 2.polčase sme kvalitnou a efektívnou hrou náskok zveľadili na konečných 2:5 takto: V 44.min. M.Majoroš skvelým nábehom sa ocitol sám pred brankárom a hokejovým "blafákom" skóroval 1:3. Domáci v 55.min. znížili darovaným gólom po chybe našej pravej obrany 2:3. V 69.min. opäť M.Majoroš po rýchlom brejku prepálil aj ruky brankára Zengu 2:4. A stav stretnutia uzavrel v 71.min. Bakši na konečných 2:5. Zostava: Sabo - Oravec, Papuga, M.Bereš, M.Palenčár - L.Miklós, S.Ferenc, G. a M.Majoroš - Bakši, Čišovský. Striedali: Binda, P.Kvašný, T.Zajac, Horňák, Ondovčák, P.Varga. Tréner: P.Majoroš a D.Varga. Veď.mužstva: Š.Norko.