Informácie o zápase

19.09.2021
HANISKA vs GEčA
1 : 1
Zápas sa odohral na ihrisku v Haniske za ideálneho počasia. Po mesiaci sme sa zišli opäť, aby sme si zahrali. Hralo sa 2x40min. Súper bol kvalitný, a preto mal zápas dobré parametre. Začali sme dobre a v 19.min skóroval Bakši po krídelnej akcií z ľavej strany. Vypracovali sme si ešte niekoľko dobrých príležitostí, ale v tomto zápase bol Bakšiho gól z našej strany jediný. Polčas 1:0. V druhom polčase nás súper kondične jednoznačne prevýšil. Mal vytrvalý tlak. Jeho dôsledkom bola pravá tyč po skvelom zákroku Saba, ďalej po ďalšom zázračnom zákroku Saba zazvonila pravá i ľavá tyč, skvelá obrana poriešila množstvo závarov a skrumáží pred našou bránou. Naše šance nepremenili Bakši a pri samostatnom nájazde Truhan. Trest prišiel v poslednej 80.min., keď po našom rohovom kope hostia zaútočili a po krásnom centri a krásnom góle hlavou zaslúžene vyrovnali na konečných 1:1. Výsledok je pre nás ešte veľmi lichotivý a to vďaka skvelej obrane a brankárovi. Rozhodoval: S.Janitor. Zostava: Sabo - Oravec,Binda,Papuga,M.Bereš- G.Majoroš, S.Ferenc, P.Varga, Horňák- Bakši, Čišovský. Striedali: Truhan, T.Zajac, P.Kvašný, D.Varga. Tréner:P.Majoroš. Veď.mužstva: Š.Norko.