Informácie o zápase

24.10.2021
HANISKAOLDBOYS vs ŠARIŠSKÉ BOHDANOVCE
2 : 4
Zápas sa odohral na dobrom ihrisku v Sokoľanoch, ktorý trochu utrpel na kvalite po sobotňajšom zápase žiakov. Hralo sa 2x40 min. Začali sme dobre a v 15.min. skóroval B.Čisovský. Hostia hrali kombinačne vyspelý futbal, ktorý sa prítomným divákom páčil. Gólovo sa však nevedeli presadiť. Udreli až v poslednej 40. minúte polčasu 1:1. V 2. polčase sa herná prevaha hostí ešte viac zvýraznila. V 47.min strhli vedenie na svoju stranu 1:2 a v 69.min. už zvýšili na 1:3. My sme 2x nastrelili brvno a zvyšné strely končili za plotom v susedných záhradách. 1.min po góle hostí v 70.min. nám vyšla jediná akcia v 2.polčase a po centri Papugu Bakši hlavou upravil na 2:3. v 75.min. hostia potvrdili svoje zaslúžené víťazstvo gólom na 2:4. Našej hre chýbala presnosť v prihrávkach a aj pri strelách a hlavne pohyb. Rozhodca: S.Janitor. Zostava: J.Šváb - Oravec, Binda, Ondovčák, M.Bereš - S.Ferenc, G.Majoroš, T.Papuga, P.Varga - Bakši, B.Čisovský. Striedali: T.Suchý, P.Kvašný, T.Zajac, F.Truhan, R.Galajda. Tréner: P.Majoroš. Ved.mužstva: Š.Norko.