Informácie o zápase

31.10.2021
ŠARIŠSKÉ BOHDANOVCE vs HANISKA
5 : 6
Zápas sa odohral na ihrisku v Šarišských Bohdanovciach za príjemného jesenného počasia. Hralo sa 2x40min. Začali sme ako z veľkej knihy a do 15.min bolo 0:2 - oba góly strelil disponovaný Čisovský. Niekoľko ďalších tutoviek sme spálili. Záblesky našej veľmi dobrej hry vystriedali hrubé individuálne chyby a zrazu bolo 3:2 pre domácich. Na polčasových 3:3 upravil znovu Čisovský po dlhom aute L.Miklósa. V 2.polčase sme spustili útočný uragán. Dvoma gólmi prispel P.Kvašný 3:4 a 3:5 a na 3:6 upravil L.Miklós. Vyzeralo to, že zápas dohráme v kľude, ale domáci za dve minúty tesne pred koncom dvomi gólmi upravili na konečných 5:6. A bolo to opäť po našich hrubých individuálnych chybách. Výsledok je vzhľadom na to, v akej zostave sme prišli, veľmi dobrý. Dôležité bolo, že sme sa zomkli a aj napriek hrubým chybám a absencii zraneného kanoniera Čisovského v 2.polčase sme vrátili domácim prehru z minulého týždňa. Rozhodca: delegovaný domácimi. Zostava: Sabo - Oravec, Binda, M.Palenčár, R.Galajda - S.Ferenc,D.Varga, P.Varga, T.Papuga - Čisovský, L.Miklós. Striedali: T.Zajac, R.Mikloš, P.Kvašný. Tréner: P.Majoroš. Ved.mužstva: Š.Norko.