Informácie o zápase

01.05.2022
HANISKA vs GEČA
4 : 2
Stretnutie sa odohralo na skvelo pripravenom ihrisku v Sokoľanoch. Počasie nám ukázalo svoju prívetivú tvár, bolo skvelé. Hralo sa 2x40min. Súper prišiel s 11-timi hráčmi, naproti tomu bola naša lavička nabitá na prasknutie. To však automaticky neznamená, že súpera kondične unavíme. Opak bol pravdou. Keď sme prestriedali, mal prevahu súper. Naše prvé tohtoročné stretnutie sme začali dobre, keď po pekných krídelných akciách a dvoch následných centroch sa hlavou a plecom presadil Bakši a to v 14. a v 16.min 2:0. Po prestriedaní v našich radoch súper znížil na 2:1 v 25.min. po penalte za ruku Béreša a v 36.min. po strele z 20m, ktorú hlavou podvihol L.Miklós priamo do vlastnej šibenice - hostia vyrovnali na polčasových 2:2. V 2.polčase prestal tréner domácich P.Majoroš s intenzívnym rotovaním zostavy, a preto sme mali v 2.polčase miernu územnú prevahu. Hostia však mali v útoku dvoch rýchlych hráčov, ktorých vysielali do nebezpečných brejkov. Tie sme v obrane včas zastavili, raz za cenu faulu a následnej štandardky z 20m a raz nás zachránila ľavá tyč. Nám sa podarilo streliť gól v 43.min, keď Oravec aktívnym napádaním záložníkov hostí získal loptu a jemným oblúčikom ju poslal na Bakšiho, ktorý krížnou strelou zavŕšil svoj hetrik 3:2. Ďalej sme hrali aktívne, ale rozhodca S.Janitor nám neuznal dva góly pre údajné ofsajdy. A tak mal zápas zápletku až do konca, ktorú rozplietol B.Čišovský v 76.min krížnou strelou a upravil na konečných 4:2. Rozhodca: S.Janitor. Zostava: Sabo - Oravec, Papuga, Ondovčák, M.Béreš - L.Miklós, G.Majoroš, S.Ferenc, P.Varga - Bakši, Čišovský. Striedali: T.Zajac, P.Kvašný, D.Horváth, O.Palenčár, F.Horňák. Tréner: P.Majoroš. Ved.mužstva: Š.Norko.