Informácie o zápase

08.05.2022
ŠARIŠSKÉ BOHDANOVCE vs HANISKA
5 : 7
Zápas sa odohral v Šarišských Bohdanovciach na pokosenom, povalcovanom a niekedy v piatok či sobotu aj dažďom pokropenom ihrisku. Hrací čas bol 2x40min. V 1. polčase sa gólovo presadil P.Kvašný a to v 6. a v 23.min. Domáci znížili v nepríjemnom čase gólom do šatne v 40.min. po chybe Oravca na polčasových 1:2. Mali sme obrovskú prevahu, ale trestuhodne sme všetky ostatné šance premrhali. Cez prestávku prišli domácim posily a vybehli na nás ako osi od začiatku 2.polčasu. V 49.min vyrovnali na 2:2 a v 53.min. strhli vedenie na svoju stranu 3:2. Bolo to po našich naivných školáckych chybách. O minútu nato v 54.min.vyrovnal cez polčas vodou pokropený Bakši 3:3. V 60.min. L.Miklós strhol gólom vedenie na našu stranu 4:3. Domáci v 66.min. nedali "pokoj" a vyrovnali na 4:4. V 68.min "úradoval" znovu Bakši 4:5. V 78.min. domáci opäť vyrovnali 5:5 a zdalo sa, že to takto aj skončí. Ale domáci "sa cítili" aj na víťazstvo a keď rozhodca nastavil nejaký čas kvôli ošetrovaniu, skúšali streliť víťazný gól. Ale po našom rohu v 81.min. sa to podarilo D.Vargovi 5:6 a v 82.min. potvrdil víťazstvo Bakši na 5:7. V zápase sme urobili množstvo nevynútených chýb, no napriek tomu sme sa aj pri nepriaznivom stave nevzdali a bojovali až do víťazného konca. Výborným behavým výkonom sa blysol L.Miklós a pochvalu si zaslúži aj Miro Palenčár, ktorý prišiel hrať, aj keď doma v ten deň musel riešiť výpadok elektrického prúdu. Rozhodca: delegovaný domácimi. Zostava: Sabo - Oravec, Binda, M.Palenčár, R.Galajda - Miloš Béreš, S.Ferenc, L.Miklós, P.Varga - Truhan, Bakši. Striedali: P.Kvašný, T.Zajac, D.Varga. Tréner: D.Varga. Ved.mužstva: Š. Norko.