Informácie o zápase

05.05.2024
GEČA vs HANISKA
1 : 0
Zápas sa odohral na skvele pripravenom ihrisku za krásneho slnečného dopoludnia v Geči. Hralo sa 2x40min. Naša zostava nebola opäť optimálna. Ale začali sme celkom dobre, P.Varga s Berešom a Borčom niekoľkokrát dobre zakombinovali, ale keď bol potrebné nahrať alebo vystreliť, P.Varga zaváhal a súper mu zobral loptu. Takže na našej strane boli nejaké pološance a na druhej strane novic v bráne V.Bakši chytil tutovku po dlhom aute Pahulyimu st. Polčas 0:0. V 2.polčase pokračoval medzišestnástkový futbal. O zápase rozhodla akcia domácich v 64.min. Na súperovej polovici sme stratili ľahkú loptu a do odkrytej obrany domáci dlhým nákopom ponúkli ich útočníkovi samostatný nájazd, ktorý premenil 1:0. Mrzí nás nesympatický herný prejav, ktorý sa prejavuje strácaním ľahkých lôpt hneď za polovicou súpera. To, že sme minule so Šarišskými Bohdanovcami (ŠB) a dnes v Geči dostali len po jednom góle, svedčí o nadštandardných výkonoch brankárov a obrany a jeden strelený gól so ŠB a žiadny dnes s Gečou zasa svedčí o žalostnej útočnej fáze nášho mužstva. Rozhodca: delegovaný domácimi rozhodoval bez chýb. Zostava: V.Bakši - Oravec, Šamko, Š.Zeleňák, Bajus - Macák, Bereš, Borč, P.Varga - Bakši, Truhan. Striedali: T.Zajac. Tréner: P.Majoroš. Ved.mužstva: Š.Norko.