Informácie o zápase

28.04.2024
HANISKA vs ŠARIŠSKÉ BOHDANOVCE
1 : 1
Ráno sme začali svätou omšou na úmysel zomrelých starých pánov, kde sme sa aj aktívne zúčastnili. Po omši sme navštívili hroby pochovaných v Haniske. Pred úvodným hvizdom sme si ich ešte uctili minútou ticha. Zápas sa odohral na veľmi dobre pripravenom ihrisku v Sokoľanoch za ideálneho jarného počasia. Hralo sa 2x40min. Zasa sme mali problém so zostavou. Hostia prišli azda v najlepšej zostave, pokiaľ si pamätám. Herne mali počas celého zápasu navrch, pretože ich záloha prevyšovala tú našu. My sme sa napriek tomu ujali vedenia v 28.min., keď Bakši zvnútra 16-ky otvoril skóre 1:0. Naša obrana si vyskúšala byť pod trvalým tlakom a brankár Suchý určite nemal svoj dres suchý. Chytil asi 6 tutoviek hostí a kapituloval až z penalty v 72.min. po ruke Bajusa, keď hostia vyrovnávali na konečných 1:1. V 2.polčase Čišovský dvakrát ukážkovo poslal do brejku Truhana. Prvú strelu obrana hostí zblokovala a druhú nedôraznú chytil brankár. Rozhodca: dobre rozhodoval S.Janitor. Zostava: Suchý - Oravec, Šamko, Galajda, Macák - Čišovský, Bereš, P.Varga, Borč - Bakši, Truhan. Striedali: Bajus, Ondovčák, Zajac, V.Solomončak. Tréner: P.Majoroš, D.Varga. Ved.mužstva: Š.Norko.