Informácie o zápase

07.09.2024
HANISKA vs LEGRO
8 : 3
Zápas sa odohral na hrboľatom ihrisku v Haniske o 14.00 hod. za teplého letného počasia. Hralo sa 2x40min. Náš súper bol staronový a to IMA Schelling premenovaný na LEGRO. Naša zostava bola kvalitne vyskladaná. Začiatok mal však lepší súper, ktorý v 3.min. otvoril skóre 0:1. V 4.min. a 17.min. Bakši otočil skóre na 2:1. V 26.min. Čišovský navýšil skóre na polčasových 3:1. V 2.polčase udreli v 44.min. hostia 3:2. Naša hra bola postavená na rýchlych kombináciach skvelej zálohy, ktorá sa premietla do gólov takto: v 54.min. Bakši a Čišovský 5:2. V 63.min. Bakši 6:2. V 72.min. zvýšil na 7:2 výborne hrajúci M.Majoroš. V tej istej minúte hostia znížili na 7:3 a v 80.min. uzavrel skóre na 8:3 Čišovský. Po zápase pri slávnostnom ceremoniáli odovzdal vedúci mužstva Š.Norko a náš kapitán P.Jenčár poháre pre obe mužstvá. Potom boli všetci aktéri aj s realizačnými tímami pozvaní na občerstvenie, kde sa podával guláš. Hlavnou myšlienkou tohto športového popoludnia bolo utuženie vzťahov s našimi hosťami z mužstva LEGRO : na ihrisku boli súpermi, ale priateľmi pri pozápasovom posedení. Prečo? Lebo po stretnutí na turnaji v Ždani 6.7.2024 bola opäť chuť u oboch mužstiev sa stretnúť. Ďakujeme aj kuchárom za pripravený chutný guláš. Rozhodca: S.Janitor. Zostava: Truhan - Oravec, Binda, Jenčár (C), Vattai - M. a G. Majoroš, D.Varga, Borč - Bakši, Čišovský. Striedali: Šimko, Šamko, P.Varga, T.Papuga, D.Horváth, Galajda. Tréner: P.Majoroš. Ved.mužstva: Š.Norko. Kuchári: M.Palenčár, S.Džubara.