HANISKA OLD BOYS

"...zelená je tráva futbal to je hra!"

Zaujímavosti

08.12.2017 :: Vyhodnotenie sezóny
Dňa 1.12.2017 sa uskutočnilo slávnostné vyhodnotenie sezóny 2017 s najvyššou účasťou v histórii. Aj tak však môže byť účasť ešte vyššia, keďže niektorí spoluhráči majú, alebo čakajú prírastky do rodiny a akcie sa nemohli zúčastniť. Najprv sa uskutočnila oficiálna časť. Ocenený bol pri príležitosti svojich 60-tych narodenín Jozef Ivan. Jozef je obľúbený spoluhráč, ktorý hral na všetkých postoch azda okrem brankára a ktorý v odohraných zápasoch nevypustil jediný súboj. Ďalej bol ocenený strelec s vysoko vyvinutým gólovým inštinktom Branislav Čišovský, záložník s ekrazitom v nohách Stanislav Ferenc a brankár s magnetom v rukaviciach a najlepšou kľučkou Gabriel Sabo. Títo štyria hráči sú osobnosťami nášho tímu a po zásluhe si tieto ocenenia zaslúžia. Potom nasledovala slávnostná večera a po nej zahral do tanca DJ Dominik Horváth. Po niekoľkých tanečných kolách prišli na rad už tradičné športové súťaže našich partneriek. Po športovom vypätí nám na ukľudnenie pulzu zahrali dvaja gitaristi-hostia, ktorých pozval Gabriel Kačmarik a ktorí vystúpili celkove v troch vstupoch. V priebehu večera vystúpilo s kyticou piesní aj umelecké duo Gabriel Kačmarik (harmonika) + Jozef Ondovčák (husle). Už tradične sme si zaspievali vo veľkej karičke hymnickú pieseň starých pánov "Jiřiny", ktorú na husliach sprevádzal J.Ondovčák. Ďakujeme za skvelý večer všetkým, ktorí túto akciu pripravili a tešíme sa na ďalší ročník.
 
01.12.2017 :: Vyhodnotenie futbalovej sezóny 2017
Dňa 01.12.2017 ako je u nás zvykom sa uskutoční vyhodnotenie futbalovej sezóny 2017.Všetci ste srdečne pozvaní do kultúrneho domu v Haniske o 18:00 hod. Platba za pár 35€ do 19.11.2017 (vrátane) u p.Horvátha, p.Majoroša, p.Norka. Všetci ste srdečne pozvaní,tešíme sa na vás.
 
07.01.2017 :: Vyhodnotenie futbalovej sezóny - 2016
Dňa 07.01.2016 ako je u nás zvykom sa uskutoční vyhodnotenie futbalovej sezóny 2016.Všetci ste srdečne pozvaný do kultúrného domu Hanisky o 18:00 hod. Platba za pár 35€.do 23.12.2016(vrátane) u p.Horvátha, p.Majoroša,p.Norka Všetci ste srdečne pozvaný,tešíme sa na vás.
 
01.09.2016 :: Zápas s bývalými hráčmi Hanisky
Srdečne pozývame všetkých starých pánov (aj zranených,bývalých, či inak indisponovaných) na futbalové stretnutie, ktoré sa uskutoční v sobotu 3.9.2016 o 12.hod. Naším súperom bude výber bývalých hráčov Hanisky. Pri tejto príležitosti sa tešíme na stretnutie s bývalými spoluhráčmi. Počas tohto duelu bude zároveň vykonaný výber nových hráčov nášho mužstva, keďže prebieha generačná výmena kádra.
 
27.11.2015 :: Vyhodnotenie futbalovej sezóny - 2015
Dňa 27.11.2015 ako je u nás zvykom sa uskutoční vyhodnotenie futbalovej sezóny 2015.Všetci ste srdečne pozvaný do kultúrného domu Hanisky o 18:00 hod. Platba za pár 35€.do 16.11.2015(vrátane) u p.Horvátha, p.Majoroša,p.Norka Všetci ste srdečne pozvaný,tešíme sa na vás.
 
01.04.2015 :: Inšpekcia v Gyňove
Dňa 29.3.2015 som sa vybral na inšpekčnú cestu na zápas III.triedy medzi mužstvami Gyňov a Zlatá Idka za účelom zmapovania športovej formy našich dvoch hráčov F.Sedláka "Čepeta" a Mareka Hudáka "Pavúka". Cestu na ihrisko som našiel veľmi rýchlo a začal som hľadať našich známych Fera a Mareka. Ich kvality už roky poznám, ale výkon F.Sedláka ma aj tak potešil, bol pravým ťahúňom. Marek na moje prekvapenie nehral, a tak jeho výkon nemôžem hodnotiť. Avšak na štvrtkových tréningoch ukazuje dobrú kvalitu. Inšpekcia splnila účel a ja som opúšťal gyňovské ihrisko s dobrým pocitom na duši z Ferovho výkonu a z Pavúkovej chuti víťaziť v drese Haniskaoldboys.
 
22.12.2014 :: Vianočné prianie
Ďakujem všetkým členom tímu za vzornú reprezentáciu mužstva a našej obce v tomto roku. Ďakujem autorovi a sponzorovi našej webovej stránky Tomášovi Janitorovi. Prajem vám požehnané vianočné sviatky a šťastný Nový rok 2015.
 
09.12.2014 :: Ej beťár ja, fotbališta
Podarilo sa mi získať slová piesne "Ej beťár ja, fotbališta ", ktorú zložila a zaspievala na vyhodnotení sezóny Gita Šemnická. Dodám ešte, že je písaný abovským nárečím. Nech sa páči. Môžete si ju zanôtiť svojou obľúbenou melódiou. Ja som si to vyskúšal a bolo to fajn. 1.Ej beťár ja fotbališta, beťár ja dzeku mám, vežnem sebe ja fotbalku, na hrisko ucekám. Neznam, či ja dobre robim, sebe rozdumujem, žena doma sama leži, ja še fotbalujem. 2. Fotbal bavim na ihrisku pre svoju pasiu, druhé hlopi v karčme šedza a šmelo tam pijú. A teraz nám vy povedzce našo ľube ženy, či nelepši radšej z hriska chodzic unavený. 3.Unavim še na ihrisku, aj kedz še nebojim, co kedz pridze silný súper, radšej še vyzbrojim. Vtedy šturim do tašečky svoju pravú rúčku, v telocvični ja vycahnem fľašečku maľučkú. 4.Z tej fľašečky do mne prejdze sila preveliká, z calých pľúcoch še nadýchnem, čekám súperika. A súperik še lem šmeje, bo palenku čuje, vykašli še on na fotbal, radšej še častuje. 5. A my šicke fotbališti jak z jedného vajca, nezabráni nám gól strelic nijaký obranca. Potom še nám ľudze šmeju, jak še mi chvalime, mesto góla doma večar kolena mascime. 6. Dzekujem Vám dobre ľudze, že sce me sluchali, ešči jednu radu Vám dam, žeby sce to znali, fotbal bavic to je zdravo, druhých nesluchajce, vo fotbale starých hlopoch nikda nenajdzece. 7. Dzekujeme Vám barani za Vašo úspechy ktoré idú z tej Hanisky dalej do krajiny. Hutoria Vám, že barani, ta my baranice, fotbal bavic Vám kážeme, bo vy nás ľúbice.
 
03.12.2014 :: Po vyhodnotení sezóny
Tak a už je po vyhodnotení sezóny. Môj povzdych nie je presýtený radosťou, ale smútkom, že už je po. Táto akcia má svoje miesto v našom kalendári už niekoľko rokov a na niekoľko dní nás nabíja pozitívnou energiou, čo je žiaduce hlavne teraz, keď končí sychravá jeseň. Nebolo tomu inak ani tento rok. Na akcii sa zišlo cca 50 osôb, moderoval ju P.Majoroš. Ocenení boli 3 spoluhráči: P.Varga za azda najväčší progres vo výkonnosti zo všetkých nás, symbolicky strelil aj posledný gól sezóny, ďalej J.Ivan a S.Janitor za dlhoročnú vzornú reprezentáciu mužstva, Stano aj na poli organizačnom. G.Šemnická zložila a zaspievala pieseň o radostiach a strastiach života s futbalistami, ktorá mala šmrnc. Dúfam, že sa k slovám dostanem a na tomto mieste ju, s jej dovolením, rád zverejním. Ocenenenia sú plne zaslúžené, už sa hrejú na čestných miestach u vyššie menovaných. Potom sa pokračovalo v súťaži našich manželiek v kope na maličkú bránku, v točení sa s obručou a v calcette (stolnom futbale). Po súťažiach sme si zaspievali povzbudzujúcu pieseň od P.Nagya: "Aj tak sme stále frajeri" a potom aj hymnu našich najstarších spoluhráčov - lyrickú baladu z čias ich pôsobenia v "A" mužstve: "Na podzim, když kvetou jiřiny". Ďalej už nasledovala voľná zábava pod drobnohľadom DJ Domina až do skorých ranných hodín, ktorý pôsobí v "juniorke" nášho mužstva.
 
28.11.2014 :: Vyhodnotenie sezóny - 2014
Dňa 28.11.2014 ako je u nás zvykom sa uskutoční vyhodnotenie futbalovej sezóny 2014.Všetci ste srdečne pozvaný do kultúrného domu Hanisky o 18:00 hod. Platba za pár 35€.do 16.11.2014(vrátane) u p.Horvátha, p.Majoroša,p.Norka Všetci ste srdečne pozvaný,tešíme sa na vás.
 
123456789NasledujúcaPosledná

Informácie ku zápasom

sekcia zaujímostí

TOPlist