HANISKA OLD BOYS

"...zelená je tráva futbal to je hra!"

Zaujímavosti

22.12.2014 :: Vianočné prianie
Ďakujem všetkým členom tímu za vzornú reprezentáciu mužstva a našej obce v tomto roku. Ďakujem autorovi a sponzorovi našej webovej stránky Tomášovi Janitorovi. Prajem vám požehnané vianočné sviatky a šťastný Nový rok 2015.
 
09.12.2014 :: Ej beťár ja, fotbališta
Podarilo sa mi získať slová piesne "Ej beťár ja, fotbališta ", ktorú zložila a zaspievala na vyhodnotení sezóny Gita Šemnická. Dodám ešte, že je písaný abovským nárečím. Nech sa páči. Môžete si ju zanôtiť svojou obľúbenou melódiou. Ja som si to vyskúšal a bolo to fajn. 1.Ej beťár ja fotbališta, beťár ja dzeku mám, vežnem sebe ja fotbalku, na hrisko ucekám. Neznam, či ja dobre robim, sebe rozdumujem, žena doma sama leži, ja še fotbalujem. 2. Fotbal bavim na ihrisku pre svoju pasiu, druhé hlopi v karčme šedza a šmelo tam pijú. A teraz nám vy povedzce našo ľube ženy, či nelepši radšej z hriska chodzic unavený. 3.Unavim še na ihrisku, aj kedz še nebojim, co kedz pridze silný súper, radšej še vyzbrojim. Vtedy šturim do tašečky svoju pravú rúčku, v telocvični ja vycahnem fľašečku maľučkú. 4.Z tej fľašečky do mne prejdze sila preveliká, z calých pľúcoch še nadýchnem, čekám súperika. A súperik še lem šmeje, bo palenku čuje, vykašli še on na fotbal, radšej še častuje. 5. A my šicke fotbališti jak z jedného vajca, nezabráni nám gól strelic nijaký obranca. Potom še nám ľudze šmeju, jak še mi chvalime, mesto góla doma večar kolena mascime. 6. Dzekujem Vám dobre ľudze, že sce me sluchali, ešči jednu radu Vám dam, žeby sce to znali, fotbal bavic to je zdravo, druhých nesluchajce, vo fotbale starých hlopoch nikda nenajdzece. 7. Dzekujeme Vám barani za Vašo úspechy ktoré idú z tej Hanisky dalej do krajiny. Hutoria Vám, že barani, ta my baranice, fotbal bavic Vám kážeme, bo vy nás ľúbice.
 
03.12.2014 :: Po vyhodnotení sezóny
Tak a už je po vyhodnotení sezóny. Môj povzdych nie je presýtený radosťou, ale smútkom, že už je po. Táto akcia má svoje miesto v našom kalendári už niekoľko rokov a na niekoľko dní nás nabíja pozitívnou energiou, čo je žiaduce hlavne teraz, keď končí sychravá jeseň. Nebolo tomu inak ani tento rok. Na akcii sa zišlo cca 50 osôb, moderoval ju P.Majoroš. Ocenení boli 3 spoluhráči: P.Varga za azda najväčší progres vo výkonnosti zo všetkých nás, symbolicky strelil aj posledný gól sezóny, ďalej J.Ivan a S.Janitor za dlhoročnú vzornú reprezentáciu mužstva, Stano aj na poli organizačnom. G.Šemnická zložila a zaspievala pieseň o radostiach a strastiach života s futbalistami, ktorá mala šmrnc. Dúfam, že sa k slovám dostanem a na tomto mieste ju, s jej dovolením, rád zverejním. Ocenenenia sú plne zaslúžené, už sa hrejú na čestných miestach u vyššie menovaných. Potom sa pokračovalo v súťaži našich manželiek v kope na maličkú bránku, v točení sa s obručou a v calcette (stolnom futbale). Po súťažiach sme si zaspievali povzbudzujúcu pieseň od P.Nagya: "Aj tak sme stále frajeri" a potom aj hymnu našich najstarších spoluhráčov - lyrickú baladu z čias ich pôsobenia v "A" mužstve: "Na podzim, když kvetou jiřiny". Ďalej už nasledovala voľná zábava pod drobnohľadom DJ Domina až do skorých ranných hodín, ktorý pôsobí v "juniorke" nášho mužstva.
 
28.11.2014 :: Vyhodnotenie sezóny - 2014
Dňa 28.11.2014 ako je u nás zvykom sa uskutoční vyhodnotenie futbalovej sezóny 2014.Všetci ste srdečne pozvaný do kultúrného domu Hanisky o 18:00 hod. Platba za pár 35€.do 16.11.2014(vrátane) u p.Horvátha, p.Majoroša,p.Norka Všetci ste srdečne pozvaný,tešíme sa na vás.
 
28.06.2014 :: Brigáda
V sobotu sa na futbalovom ihrisku uskutoční brigáda. Stretnutie o 09:30 hod.Všetci ste pozvaný na skrášlení nášho prostredia.
 
17.01.2014 :: OLD BOYS
Dňa 17.1.2014 ako je u nás zvykom sa uskutoční vyhodnotenie futbalovej sezóny 2013.Všetci ste srdečne pozvaný do kul.domu Hanisky o 18:00 hod. Platba za pár 35€.do 10.1.2014(vrátane) u p.Horvátha,p.Majoroša
 
23.12.2013 :: Vianočný a novoročný vinš
Požehnané prežitie Vianočných sviatkov a úspešný Nový rok 2014 prajem všetkým členom mužstva a ich rodinám.
 
01.12.2013 :: Svätá omša
V nedeľu 1.12.2013 o 7.30 hod. sa uskutoční v kostole v Haniske svätá omša za zdravie a požehnanie futbalistov OLD BOYS a ich rodín. Všetci ste srdečne pozvaný.
 
24.08.2013 :: BRIGÁDA
V sobotu o 9:00 hod. sa uskutočni brigáda old boys na ihrisku.Všetci ste pozvaný.
 
03.08.2013 :: OPEKAČKA
V sobotu o 18:00 hod.sa uskutoční opekačka na farskom úrade,každý nech si donesie načo má chuť,všetci ste pozvaný.
 
PrváPredchádzajúca123456789NasledujúcaPosledná

Informácie ku zápasom

sekcia zaujímostí

TOPlist