HANISKA OLD BOYS

"...zelená je tráva futbal to je hra!"

Zaujímavosti

25.01.2011 :: Volejbalový turnaj
Dňa 22.01.2011, t.j. v sobotu, sa v telocvični ZŠ v Haniske uskutočnil volejbalový turnaj o Pohár starostu obce. Turnaja sa zúčastnilo 8 družstiev, 6 zložených z domácich hráčov a dve družstvá z Košíc.Víťazom a držiteľom víťaznej trofeje sa stalo mužstvo "Haraburdy", kde mali starí páni zastúpenie v týchto hráčoch: Ondočko, Kačmarik.Ďalšími členmi družstva boli J.Beli, B.Kováč,S.Sabová, O.Palenčár, B.Horváth. Ďalšie dve medailové priečky obsadili zmiešané družstvá z Košíc "Večne mladí" a "Dúha", ktorí svojou kvalitou takisto prispeli k vysokej úrovni turnaja. Pekné 4.miesto obsadilo družstvo "Fialky OcÚ", kde hrali zo starých pánov Barcal, Džubara, Oravec, Mikloš, Pavol Majoroš, Kolibár. Ďalšími členmi družstva boli riaditeľka ZŠ H.Borufková, D.Dzurová a Richard Majoroš. 4.miesto družstva "Fialky" bolo veľmi príjemným prekvapením aj pre nás samotných.Ďalšími účastníkmi turnaja bez určenia poradia boli tieto družstvá: družstvo zložené z týchto volejbalistov: Majerník, O.Palenčár, Š.Šemnický, Horváth, Vattaiová, Ondovčák, Vattai. Ďalej družstvá "ZŠ Haniska", "Pizondor" v zložení Starší, T.Kundrák, P.Rusnák, E.Laczková s manželom a synom, Binda (starý pán), S.Janitor (starý pán) a skoro čisto ženské družstvo "Bukekela" v zložení D.Miklošová, M.Krajníková, G.Kačmariková (tri sestry), H.Džubarová, M.Harčariková, F.Pačai, učiteľ telocviku na ZŠ Gejza Varga, A.Némethová. Ocenenými boli: najlepší smečiar z mužstva "Večne mladí", najlepší blokár Marek ONDOČKO, najlepší zberač Bandi HARČARIK ml. z Majera, najväčší lamentátor (plačko) Gabriel SABO, ktorý nehral, len sa sťažoval. Družstvo "FIALKY" bolo ocenené za najkrajšie dresy. Ako občerstvenie sa podával guláš, ktorí pripravili manželia Hajdu v "Snack bar duo" na ihrisku. Bolo to vydarené podujatie s vysokou kvalitou zápasov. Dúfam, že prípadné šrámy, modriny, či iné boliestky prebolia a v mysli ostanú len príjemné spomienky na tento turnaj.
 
10.01.2011 :: Turnaj v halovom futbale
Dňa 8.1.2011, v telocvični ZŠ v Haniske, prebehol turnaj v halovom futbale za účasti 10 mužstiev. Naše zastúpenie sme mali v troch mužstvách a to: v mužstve FIALKY OCú (Barcal, Mikloš, Oravec, Norko, Džubara, P.Majoroš) OLDBOYS (Kolibár, Bakši, Ondočko, Kačmarik, Sabo, Sedlák ml., Jenčár, Varga, Š.Majoroš, S.Janitor) a RÝCHLE ŠÍPY (Ondovčák). Umiestnenie našich: 8.FIALKY OCú, 6.OLDBOYS a 2.miesto RÝCHLE ŠÍPY. Novinkou boli mantinely pre lepšiu plynulosť hry zo strany lavičiek, samozrejmosťou svetelná tabuľa a rázni rozhodcovia: manžel riaditeľky školy p.Borufka a Bartolomej Horváth. Najlepším hráčom turnaja bol vyhodnotený Marek ORAVEC (Fialky OcÚ), najlepším strelcom sa stal Marcel MAJOROŠ (Rýchle šípy) a najlepším brankárom Viktor BAKŠI (Velikáni). Cenu za jediný basketbalový kôš v tomto futbalovom turnaji získal Michal KOLIBÁR (Old Boys) a cenu za najkrajšie dresy získalo družstvo FIALKY OcÚ. Oceneným srdečne blahoželáme. Vďaka patrí aj organizátorom turnaja, že majú stále chuť organizovať zábavu pre ľudí. Poďakovať sa chcem aj spoluhráčke v mužstve FIALKY OCú, riaditeľke školy a zdatnej kuchárke Hele Borufkovej za máčanku, ktorú pre nás pripravila. Mrzia ma zranenia, ku ktorým došlo v priebehu turnaja, či už J.Fekete (FIALKY OCú), P.Kvašný (Rýchle šípy), O.Palenčár (Mala noche). Dúfam, že sa už ďalšie neobjavili. Zraneným prajeme skoré uzdravenie. K lepšiemu umiestneniu OLDBOYS chýbal 1 gólik, takže viacmenej zopakovali výsledok z minulého roka a mužstvu FIALKY OCú by sme mohli udeliť aj cenu "Skokan roka", kde oproti minulému roku došlo k posunu z posledného na 8.miesto. Podrobnejšie info o priebehu turnaja sa dozviete na www.haniska-ke.sk
 
23.12.2010 :: Naše zastúpenie v obecnom zastupiteľstve
Včera, t.j. v stredu 22.12.2010, po slávnostnom sľube bol uvedený do funkcie starostu spoluhráč Miloš Barcal a do funkcie poslancov Slavomír Džubara a Marek Oravec. Blahoželáme a nech sa im darí aj na tomto poli.
 
14.12.2010 :: Fotografie
Fotografie k vyhodnoteniu sezóny Old boys nájdete v galérii fotiek-ostatné
 
07.12.2010 :: Vyhodnotenie sezóny
Dňa 5.12.2010, t.j. v sobotu, o 18hod. prebehlo vyhodnotenie sezóny oldboys vo vkusne vyzdobenej sále kultúrneho domu v Haniske. Zúčastnilo sa ho 23 hráčov s manželkami + pán farár.Tradícia vyhodnotenia sezóny sa už u nás udomácnila, má svojich prívržencov a ako po minulé roky aj tentoraz splnila svoj účel. Ako bonus navyše bola účasť našich manželiek, ktoré svojím pôvabom a šarmom dotvorili ozdoby v sále. Večer skvele moderovali Pavol Majoroš a Stanislav Janitor. Vecnými darmi boli odmenení hráči: najlepší strelec Anton "Špelec" Bakši - Riman, najuniverzálnejší hráč "Michel" Kolibár a najkreatívnejší hráč Dušan Varga. Osobitným darčekom bolo vystúpenie miestnej ľudovej speváckej skupiny "Golden oldboys", ktorí prítomným zaspievali českú baladickú pieseň "Jiřiny", ktorá bola hymnou futbalistov Hanisky v 70 a 80-tych rokoch 20.storočia. Vyhodnotenie sezóny potom pokračovalo tanečnou časťou, kde ako DJ-s pôsobili Domino Horváth a "Feričko" Palenčár. Repertoár skladieb nemal chybu. Čo sa týka súťaže o najlepšieho tanečníka, víťazom sa na prekvapenie nestal z nás najlepší tanečník macareny Marek Ondočko, ale crazy break dancer Gabriel Sabo. Blahoželáme.Cena mu bude odovzdaná v piatok na najbližšom tréningu. Takisto blahoželáme oceneným hráčom a ďakujeme Jánovi Tomkovi za sponzoring sudového vína na túto akciu. V neposlednom rade ďakujeme všetkým, ktorí sa zaslúžili o vyzdobenie a prípravu akcie Pavlovi Majorošovi, Stanislavovi Janitorovi, Marekovi Ondočkovi, Gabrielovi Kačmarikovi a Marekovi Oravcovi. A nakoniec patrí vďaka za podporu pri organizovaní akcie spoluhráčovi a zároveň aj starostovi obce Milošovi Barcalovi.
 
26.11.2010 :: Štatistiky
Tohto roku sme odohrali 23 zápasov: z toho 13 výhier, 7 remíz, 3 prehry. Skóre 76:57. Strelci: Bakši 36, Papuga 8, Sabo 7. Ďalej F.Sedlák ml., Varga a Farkaš strelili po 3 góly. Horňák, Mikloš, J.Džubara a Binda po 2góly. Po 1 góle strelili Zeleňák, Barcal,T.Janitor,Kolibár, Béreš, Kundrák, G.Majoroš, S.Džubara.
 
22.11.2010 :: Vyhodnotenie sezóny
Kto sa chce zúčastniť záveru sezóny dňa 4.12.2010, nech donesie dňa 26.11.2010,t.j. v piatok, do telocvične základnej školy účastnícky poplatok 25EUR na osobu, teda za pár je to 50EUR.
 
09.11.2010 :: Fotenie mužstva !!!
Dňa 12.11.2010 o 18.00hod pred tréningom sa uskutoční fotenie.Účasť všetkých hráčov nutná v kompletných dresoch.
 
22.10.2010 :: Záver roka - vyhodnotenie sezóny
Dňa 4.12.2010 sa uskutoční vyhodnotenie sezóny oldboys. Pozývame všetkých hráčov spolu s ich manželkami. Čas a miesto budú upresnené neskôr.
 
02.09.2010 :: Perličky z turnaja v Čani 28.8.2010
Už pri príchode na ihrisko v Čani bolo zrejmé, že sa tu bude niečo diať.Prebehlo vylosovanie a nám žreb určil za súpera internacionálov VSS. Po odohraní úvodných dvoch zápasov bolo jasné, že finále budú hrať mužstvá domácich a Hanisky.Na záver stretnutia o 3.miesto sa spustil dážď, ktorý kropil zem asi 40minút, a preto sa finále hralo na vedľajšom ihrisku.Pritom sa aj ochladilo, ale túžba po víťazstve nás silno zahrievala.Táto túžba hriala veľmi silno, pretože sme podali oduševnený, zrelý a taktický výkon, ktorý nám priniesol víťazstvo. Lavička žila s chlapcami na ihrisku ako už dávno nie. Asi najväčšie emócie radosti priamo po zápase sa dali čítať z tváre vedúceho mužstva Š.Norka. V šatni predspieval bojový chorál a pri vyhlasovaní víťazov prevzal pohár pre víťaza.Z toho pohára nejedno úst okúsilo sladké šampanské a potom sme zatancovali okolo pohára bojový tanec "karičku". Pri tomto tanci sme si dali záležať, veď sme tancovali pred pódiom pre zrakmi mnohých Čaňancov.
 
PrváPredchádzajúca123456789NasledujúcaPosledná

Informácie ku zápasom

sekcia zaujímostí

TOPlist