HANISKA OLD BOYS

"...zelená je tráva futbal to je hra!"

Zaujímavosti

10.01.2011 :: Turnaj v halovom futbale
Dňa 8.1.2011, v telocvični ZŠ v Haniske, prebehol turnaj v halovom futbale za účasti 10 mužstiev. Naše zastúpenie sme mali v troch mužstvách a to: v mužstve FIALKY OCú (Barcal, Mikloš, Oravec, Norko, Džubara, P.Majoroš) OLDBOYS (Kolibár, Bakši, Ondočko, Kačmarik, Sabo, Sedlák ml., Jenčár, Varga, Š.Majoroš, S.Janitor) a RÝCHLE ŠÍPY (Ondovčák). Umiestnenie našich: 8.FIALKY OCú, 6.OLDBOYS a 2.miesto RÝCHLE ŠÍPY. Novinkou boli mantinely pre lepšiu plynulosť hry zo strany lavičiek, samozrejmosťou svetelná tabuľa a rázni rozhodcovia: manžel riaditeľky školy p.Borufka a Bartolomej Horváth. Najlepším hráčom turnaja bol vyhodnotený Marek ORAVEC (Fialky OcÚ), najlepším strelcom sa stal Marcel MAJOROŠ (Rýchle šípy) a najlepším brankárom Viktor BAKŠI (Velikáni). Cenu za jediný basketbalový kôš v tomto futbalovom turnaji získal Michal KOLIBÁR (Old Boys) a cenu za najkrajšie dresy získalo družstvo FIALKY OcÚ. Oceneným srdečne blahoželáme. Vďaka patrí aj organizátorom turnaja, že majú stále chuť organizovať zábavu pre ľudí. Poďakovať sa chcem aj spoluhráčke v mužstve FIALKY OCú, riaditeľke školy a zdatnej kuchárke Hele Borufkovej za máčanku, ktorú pre nás pripravila. Mrzia ma zranenia, ku ktorým došlo v priebehu turnaja, či už J.Fekete (FIALKY OCú), P.Kvašný (Rýchle šípy), O.Palenčár (Mala noche). Dúfam, že sa už ďalšie neobjavili. Zraneným prajeme skoré uzdravenie. K lepšiemu umiestneniu OLDBOYS chýbal 1 gólik, takže viacmenej zopakovali výsledok z minulého roka a mužstvu FIALKY OCú by sme mohli udeliť aj cenu "Skokan roka", kde oproti minulému roku došlo k posunu z posledného na 8.miesto. Podrobnejšie info o priebehu turnaja sa dozviete na www.haniska-ke.sk
 
23.12.2010 :: Naše zastúpenie v obecnom zastupiteľstve
Včera, t.j. v stredu 22.12.2010, po slávnostnom sľube bol uvedený do funkcie starostu spoluhráč Miloš Barcal a do funkcie poslancov Slavomír Džubara a Marek Oravec. Blahoželáme a nech sa im darí aj na tomto poli.
 
14.12.2010 :: Fotografie
Fotografie k vyhodnoteniu sezóny Old boys nájdete v galérii fotiek-ostatné
 
07.12.2010 :: Vyhodnotenie sezóny
Dňa 5.12.2010, t.j. v sobotu, o 18hod. prebehlo vyhodnotenie sezóny oldboys vo vkusne vyzdobenej sále kultúrneho domu v Haniske. Zúčastnilo sa ho 23 hráčov s manželkami + pán farár.Tradícia vyhodnotenia sezóny sa už u nás udomácnila, má svojich prívržencov a ako po minulé roky aj tentoraz splnila svoj účel. Ako bonus navyše bola účasť našich manželiek, ktoré svojím pôvabom a šarmom dotvorili ozdoby v sále. Večer skvele moderovali Pavol Majoroš a Stanislav Janitor. Vecnými darmi boli odmenení hráči: najlepší strelec Anton "Špelec" Bakši - Riman, najuniverzálnejší hráč "Michel" Kolibár a najkreatívnejší hráč Dušan Varga. Osobitným darčekom bolo vystúpenie miestnej ľudovej speváckej skupiny "Golden oldboys", ktorí prítomným zaspievali českú baladickú pieseň "Jiřiny", ktorá bola hymnou futbalistov Hanisky v 70 a 80-tych rokoch 20.storočia. Vyhodnotenie sezóny potom pokračovalo tanečnou časťou, kde ako DJ-s pôsobili Domino Horváth a "Feričko" Palenčár. Repertoár skladieb nemal chybu. Čo sa týka súťaže o najlepšieho tanečníka, víťazom sa na prekvapenie nestal z nás najlepší tanečník macareny Marek Ondočko, ale crazy break dancer Gabriel Sabo. Blahoželáme.Cena mu bude odovzdaná v piatok na najbližšom tréningu. Takisto blahoželáme oceneným hráčom a ďakujeme Jánovi Tomkovi za sponzoring sudového vína na túto akciu. V neposlednom rade ďakujeme všetkým, ktorí sa zaslúžili o vyzdobenie a prípravu akcie Pavlovi Majorošovi, Stanislavovi Janitorovi, Marekovi Ondočkovi, Gabrielovi Kačmarikovi a Marekovi Oravcovi. A nakoniec patrí vďaka za podporu pri organizovaní akcie spoluhráčovi a zároveň aj starostovi obce Milošovi Barcalovi.
 
26.11.2010 :: Štatistiky
Tohto roku sme odohrali 23 zápasov: z toho 13 výhier, 7 remíz, 3 prehry. Skóre 76:57. Strelci: Bakši 36, Papuga 8, Sabo 7. Ďalej F.Sedlák ml., Varga a Farkaš strelili po 3 góly. Horňák, Mikloš, J.Džubara a Binda po 2góly. Po 1 góle strelili Zeleňák, Barcal,T.Janitor,Kolibár, Béreš, Kundrák, G.Majoroš, S.Džubara.
 
22.11.2010 :: Vyhodnotenie sezóny
Kto sa chce zúčastniť záveru sezóny dňa 4.12.2010, nech donesie dňa 26.11.2010,t.j. v piatok, do telocvične základnej školy účastnícky poplatok 25EUR na osobu, teda za pár je to 50EUR.
 
09.11.2010 :: Fotenie mužstva !!!
Dňa 12.11.2010 o 18.00hod pred tréningom sa uskutoční fotenie.Účasť všetkých hráčov nutná v kompletných dresoch.
 
22.10.2010 :: Záver roka - vyhodnotenie sezóny
Dňa 4.12.2010 sa uskutoční vyhodnotenie sezóny oldboys. Pozývame všetkých hráčov spolu s ich manželkami. Čas a miesto budú upresnené neskôr.
 
02.09.2010 :: Perličky z turnaja v Čani 28.8.2010
Už pri príchode na ihrisko v Čani bolo zrejmé, že sa tu bude niečo diať.Prebehlo vylosovanie a nám žreb určil za súpera internacionálov VSS. Po odohraní úvodných dvoch zápasov bolo jasné, že finále budú hrať mužstvá domácich a Hanisky.Na záver stretnutia o 3.miesto sa spustil dážď, ktorý kropil zem asi 40minút, a preto sa finále hralo na vedľajšom ihrisku.Pritom sa aj ochladilo, ale túžba po víťazstve nás silno zahrievala.Táto túžba hriala veľmi silno, pretože sme podali oduševnený, zrelý a taktický výkon, ktorý nám priniesol víťazstvo. Lavička žila s chlapcami na ihrisku ako už dávno nie. Asi najväčšie emócie radosti priamo po zápase sa dali čítať z tváre vedúceho mužstva Š.Norka. V šatni predspieval bojový chorál a pri vyhlasovaní víťazov prevzal pohár pre víťaza.Z toho pohára nejedno úst okúsilo sladké šampanské a potom sme zatancovali okolo pohára bojový tanec "karičku". Pri tomto tanci sme si dali záležať, veď sme tancovali pred pódiom pre zrakmi mnohých Čaňancov.
 
19.08.2010 :: ODVETA
Odvetný zápas s Hólloházou sa prekladá na september,termín sa upresní.
 
PrváPredchádzajúca123456789NasledujúcaPosledná

Informácie ku zápasom

sekcia zaujímostí

TOPlist