HANISKA OLD BOYS

"...zelená je tráva futbal to je hra!"

Zaujímavosti

06.04.2011 :: Brigáda v základnej škole
Dňa 2.4.2011, t.j. v sobotu, sa uskutočnila brigáda oldboys pri maľovaní stropu na chodbe na prízemí základnej školy. Naše neformálne združenie takto pomohlo skrášliť priestory pre školákov. Nepodarilo sa zabezpečiť fotodokumentáciu z tejto akcie, čo je výzvou pre admina tejto stránky. Všetkým, čo priložili ruky k dielu, ďakujeme.
 
06.04.2011 :: Nohejbalový turnaj vo Veľkej Lomnici
Dňa 9.4.2011 sa uskutoční nohejbalový turnaj vo Veľkej Lomnici, na ktorý sme boli pozvaní. Je to vlastne pozitívna odozva na účasť dvoch družstiev z Veľkej Lomnice a Kežmarku na nohejbalovom turnaji u nás. Záujemcovia o účasť na turnaji sa hláste u Pavla Majoroša.
 
10.02.2011 :: Nohejbalový turnaj
Dňa 5.2.2011, t.j. v sobotu, sa uskutočnil v telocvični ZŠ Haniska nohejbalový turnaj za účasti 8 družstiev, z toho 2 družstvá prišli až z Veľkej Lomnice, okres Kežmarok. Tieto mužstvá z Veľkej Lomnice, ktoré sa venujú nohejbalu viac ako ostatné zúčastnené mužstvá, obsadili prvé dve miesta a odniesli si víťaznú trofej. Veľmi pekné tretie miesto obsadilo družstvo v zložení J.Ondovčák, S.Vattai, O.Palenčár. Cenu pre "najsexi hráča" obdržal M.Kolibár, ktorý hral v družstve "Oldboys" v zložení: Kolibár, Jenčár, S.Janitor. "Naši chlapci" hrali aj v družstve "Elita 2011",ktoré hralo v zložení: Š.Norko, S.Džubara, P.Majoroš, M.Barcal. O ich lepšie umiestnenie ich pripravila zmena pravidiel, s ktorou sa nevedeli vysporiadať. Ďalšie družstvo, ktoré podalo sympatický výkon a kde sme mali zastúpenie, hralo v zložení: Kačmarik, B.Kováč, G.Varga (učiteľ ZŠ). Ďalšie družstvo juniorov hralo v zložení: R.Vattai, T.Kundrák, Laczko. A zostava posledného mužstva bez určenia poradia bola takáto: Binda, Morocz, hráč zo Sokolian. Turnajový maratón sa teda pre túto zimu skončil. O občerstvenie sa postarala pani Hajdu zo SNACK BAR DUO. Fotky z turnaja budú v blízkej budúcnosti doplnené.
 
25.01.2011 :: Volejbalový turnaj
Dňa 22.01.2011, t.j. v sobotu, sa v telocvični ZŠ v Haniske uskutočnil volejbalový turnaj o Pohár starostu obce. Turnaja sa zúčastnilo 8 družstiev, 6 zložených z domácich hráčov a dve družstvá z Košíc.Víťazom a držiteľom víťaznej trofeje sa stalo mužstvo "Haraburdy", kde mali starí páni zastúpenie v týchto hráčoch: Ondočko, Kačmarik.Ďalšími členmi družstva boli J.Beli, B.Kováč,S.Sabová, O.Palenčár, B.Horváth. Ďalšie dve medailové priečky obsadili zmiešané družstvá z Košíc "Večne mladí" a "Dúha", ktorí svojou kvalitou takisto prispeli k vysokej úrovni turnaja. Pekné 4.miesto obsadilo družstvo "Fialky OcÚ", kde hrali zo starých pánov Barcal, Džubara, Oravec, Mikloš, Pavol Majoroš, Kolibár. Ďalšími členmi družstva boli riaditeľka ZŠ H.Borufková, D.Dzurová a Richard Majoroš. 4.miesto družstva "Fialky" bolo veľmi príjemným prekvapením aj pre nás samotných.Ďalšími účastníkmi turnaja bez určenia poradia boli tieto družstvá: družstvo zložené z týchto volejbalistov: Majerník, O.Palenčár, Š.Šemnický, Horváth, Vattaiová, Ondovčák, Vattai. Ďalej družstvá "ZŠ Haniska", "Pizondor" v zložení Starší, T.Kundrák, P.Rusnák, E.Laczková s manželom a synom, Binda (starý pán), S.Janitor (starý pán) a skoro čisto ženské družstvo "Bukekela" v zložení D.Miklošová, M.Krajníková, G.Kačmariková (tri sestry), H.Džubarová, M.Harčariková, F.Pačai, učiteľ telocviku na ZŠ Gejza Varga, A.Némethová. Ocenenými boli: najlepší smečiar z mužstva "Večne mladí", najlepší blokár Marek ONDOČKO, najlepší zberač Bandi HARČARIK ml. z Majera, najväčší lamentátor (plačko) Gabriel SABO, ktorý nehral, len sa sťažoval. Družstvo "FIALKY" bolo ocenené za najkrajšie dresy. Ako občerstvenie sa podával guláš, ktorí pripravili manželia Hajdu v "Snack bar duo" na ihrisku. Bolo to vydarené podujatie s vysokou kvalitou zápasov. Dúfam, že prípadné šrámy, modriny, či iné boliestky prebolia a v mysli ostanú len príjemné spomienky na tento turnaj.
 
10.01.2011 :: Turnaj v halovom futbale
Dňa 8.1.2011, v telocvični ZŠ v Haniske, prebehol turnaj v halovom futbale za účasti 10 mužstiev. Naše zastúpenie sme mali v troch mužstvách a to: v mužstve FIALKY OCú (Barcal, Mikloš, Oravec, Norko, Džubara, P.Majoroš) OLDBOYS (Kolibár, Bakši, Ondočko, Kačmarik, Sabo, Sedlák ml., Jenčár, Varga, Š.Majoroš, S.Janitor) a RÝCHLE ŠÍPY (Ondovčák). Umiestnenie našich: 8.FIALKY OCú, 6.OLDBOYS a 2.miesto RÝCHLE ŠÍPY. Novinkou boli mantinely pre lepšiu plynulosť hry zo strany lavičiek, samozrejmosťou svetelná tabuľa a rázni rozhodcovia: manžel riaditeľky školy p.Borufka a Bartolomej Horváth. Najlepším hráčom turnaja bol vyhodnotený Marek ORAVEC (Fialky OcÚ), najlepším strelcom sa stal Marcel MAJOROŠ (Rýchle šípy) a najlepším brankárom Viktor BAKŠI (Velikáni). Cenu za jediný basketbalový kôš v tomto futbalovom turnaji získal Michal KOLIBÁR (Old Boys) a cenu za najkrajšie dresy získalo družstvo FIALKY OcÚ. Oceneným srdečne blahoželáme. Vďaka patrí aj organizátorom turnaja, že majú stále chuť organizovať zábavu pre ľudí. Poďakovať sa chcem aj spoluhráčke v mužstve FIALKY OCú, riaditeľke školy a zdatnej kuchárke Hele Borufkovej za máčanku, ktorú pre nás pripravila. Mrzia ma zranenia, ku ktorým došlo v priebehu turnaja, či už J.Fekete (FIALKY OCú), P.Kvašný (Rýchle šípy), O.Palenčár (Mala noche). Dúfam, že sa už ďalšie neobjavili. Zraneným prajeme skoré uzdravenie. K lepšiemu umiestneniu OLDBOYS chýbal 1 gólik, takže viacmenej zopakovali výsledok z minulého roka a mužstvu FIALKY OCú by sme mohli udeliť aj cenu "Skokan roka", kde oproti minulému roku došlo k posunu z posledného na 8.miesto. Podrobnejšie info o priebehu turnaja sa dozviete na www.haniska-ke.sk
 
23.12.2010 :: Naše zastúpenie v obecnom zastupiteľstve
Včera, t.j. v stredu 22.12.2010, po slávnostnom sľube bol uvedený do funkcie starostu spoluhráč Miloš Barcal a do funkcie poslancov Slavomír Džubara a Marek Oravec. Blahoželáme a nech sa im darí aj na tomto poli.
 
14.12.2010 :: Fotografie
Fotografie k vyhodnoteniu sezóny Old boys nájdete v galérii fotiek-ostatné
 
07.12.2010 :: Vyhodnotenie sezóny
Dňa 5.12.2010, t.j. v sobotu, o 18hod. prebehlo vyhodnotenie sezóny oldboys vo vkusne vyzdobenej sále kultúrneho domu v Haniske. Zúčastnilo sa ho 23 hráčov s manželkami + pán farár.Tradícia vyhodnotenia sezóny sa už u nás udomácnila, má svojich prívržencov a ako po minulé roky aj tentoraz splnila svoj účel. Ako bonus navyše bola účasť našich manželiek, ktoré svojím pôvabom a šarmom dotvorili ozdoby v sále. Večer skvele moderovali Pavol Majoroš a Stanislav Janitor. Vecnými darmi boli odmenení hráči: najlepší strelec Anton "Špelec" Bakši - Riman, najuniverzálnejší hráč "Michel" Kolibár a najkreatívnejší hráč Dušan Varga. Osobitným darčekom bolo vystúpenie miestnej ľudovej speváckej skupiny "Golden oldboys", ktorí prítomným zaspievali českú baladickú pieseň "Jiřiny", ktorá bola hymnou futbalistov Hanisky v 70 a 80-tych rokoch 20.storočia. Vyhodnotenie sezóny potom pokračovalo tanečnou časťou, kde ako DJ-s pôsobili Domino Horváth a "Feričko" Palenčár. Repertoár skladieb nemal chybu. Čo sa týka súťaže o najlepšieho tanečníka, víťazom sa na prekvapenie nestal z nás najlepší tanečník macareny Marek Ondočko, ale crazy break dancer Gabriel Sabo. Blahoželáme.Cena mu bude odovzdaná v piatok na najbližšom tréningu. Takisto blahoželáme oceneným hráčom a ďakujeme Jánovi Tomkovi za sponzoring sudového vína na túto akciu. V neposlednom rade ďakujeme všetkým, ktorí sa zaslúžili o vyzdobenie a prípravu akcie Pavlovi Majorošovi, Stanislavovi Janitorovi, Marekovi Ondočkovi, Gabrielovi Kačmarikovi a Marekovi Oravcovi. A nakoniec patrí vďaka za podporu pri organizovaní akcie spoluhráčovi a zároveň aj starostovi obce Milošovi Barcalovi.
 
26.11.2010 :: Štatistiky
Tohto roku sme odohrali 23 zápasov: z toho 13 výhier, 7 remíz, 3 prehry. Skóre 76:57. Strelci: Bakši 36, Papuga 8, Sabo 7. Ďalej F.Sedlák ml., Varga a Farkaš strelili po 3 góly. Horňák, Mikloš, J.Džubara a Binda po 2góly. Po 1 góle strelili Zeleňák, Barcal,T.Janitor,Kolibár, Béreš, Kundrák, G.Majoroš, S.Džubara.
 
22.11.2010 :: Vyhodnotenie sezóny
Kto sa chce zúčastniť záveru sezóny dňa 4.12.2010, nech donesie dňa 26.11.2010,t.j. v piatok, do telocvične základnej školy účastnícky poplatok 25EUR na osobu, teda za pár je to 50EUR.
 
PrváPredchádzajúca123456789NasledujúcaPosledná

Informácie ku zápasom

sekcia zaujímostí

TOPlist