HANISKA OLD BOYS

"...zelená je tráva futbal to je hra!"

Zaujímavosti

23.12.2012 :: Vianočný a novoročný vinš
Požehnané prežitie Vianočných sviatkov a úspešný Nový rok 2013 prajem všetkým členom mužstva, aj ich rodinám.
 
10.12.2012 :: Sobotňajší galavečer Oldboys
Dňa 30.11.2012,t.j. v sobotu, sa uskutočnilo slávnostné vyhodnotenie sezóny v sále kultúrneho domu. Účasť bola najvyššia v histórii tejto akcie. Prebehlo vyhodnotenie v kategórii najlepší hráč a najzodpovednejší hráč. Najlepším hráčom sa stal zaslúžene F.Horňák a najzodpovednejšími hráčmi boli Š.Zeleňák a S.Džubara. Za 15 rokov činnosti mužstva starých pánov bol ocenený šéf a „motor“ tohto tímu Pavol Majoroš. Po večeri prebehli súťaže vybraných manželských párov, kde preukázali zručnosť v kopaní, či o tom, čo vedia o svojom partnerovi. Dočkali sme sa aj prekvapujúcich odpovedí, ktoré spôsobili krízu vo vzťahu a ktoré prinútili niektorých opätovne sa spoznávať.Na záver tejto súťažnej časti sa preverili vedomosti súťažiacich v relácii "4 proti 4", kde sa blysol narýchlo povolaný moderátor P.Majoroš, zaskakujúci za A.Bičana, ktorý prijal lukratívnejšiu ponuku a na výjazdové natáčanie tejto relácie neprišiel. Napätie gradovalo a niekedy bolo ozaj ťažké uhádnuť, čo povedalo 100 Hanišťanov. Potom sa napätie zo súťaženia uvoľnilo a do konca už bola len voľná zábava. Mužská časť ešte v krátkom spevácko-tanečnom vystúpení ukázala, že starí páni majú talent aj v tejto oblasti.
 
30.11.2012 :: Vyhodnotenie sezóny 2012
Dňa 30.11.2012 sa uskutoční v sále kulturného domu vyhodnotenie futbalovej sezóny.Cena vstupenky je 30€ za pár+2€ na osobu pre futbalistov.Vstupenky si môžte zakúpiť najneskôr do piatka u p.Majoroša,p.Horvátha,p.Norka.
 
28.07.2012 :: Brigáda
V sobotu sa uskutoční rozsiahla brigáda na futbalovom ihrisku so začiatkom o 08.00hod.Prosím všetkých priaznivcov futbalu na jej účasti!!!
 
23.06.2012 :: Brigáda
V sobotu o 08.00hod.sa uskutoční na ihrisku brigáda.Prosím starých pánov aby sa jej zúčastnili v maximálnom počte. Ďakujem
 
15.06.2012 :: Rimanove jubileum
Pri príležitosti životného jubilea sa po tréningu uskutoční malé posedenie. Účasť nutná!!!
 
16.01.2012 :: Futbalový turnaj
Dňa 7.1.2011, t.j. v sobotu, sa uskutočnil halový futbalový turnaj o Pohár starostu obce. Z mužstva starých pánov sa ho zúčastnilo 15 hráčov, ktorí boli členmi troch mužstiev a to: "Tancujúci v stredu" (Ondočko, Oravec, Sabo, Lipták, Truhan, Kačmarik, Sedlák.F, Hudák-pavúk) "Oldboys" (Bakši A. Jenčár, Bakši V., Janitor S., Kolibár) a "Obecný úrad (OÚ)" (Barcal(zranený,ale prítomný), Džubara, Norko, Mikloš, Starších, Majoroš R., Majoroš P.). "Tancujúci v stredu ( v skratke TVS)" bojovali o postup do finále, keď v semifinále viedli v poslednej minúte 2:1, ale ich nádeje pochoval šikovný hráč Nagy, ktorý vyrovnal a v predĺžení strelil víťazný gól na 3:2. V boji o 3.miesto TVS hrali s mužstvom "Mala noche" v riadnom čase 4:4 a v poslednej minúte predĺženia inkasovali gól z kopačky Maroša Majoroša, a tak obsadili pekné, ale smutné 4.miesto. "Oldboys" odohrali turnaj so cťou a vrcholom ich snaženia bolo víťazstvo nad mužstvom "OÚ". Mužstvo "OÚ" síce nezvíťazilo, ale bojovalo o úspešný výsledok v každom zápase. Turnaj vyhralo mužstvo "Rýchle šípy" v zložení: Marcel Majoroš, Ondovčák, S.Vattai, M.Mikloš, J.Pavlík, P.Kvašný, Z.Hudák.
 
23.12.2011 :: Vianoce a Nový rok
Všetkým členom nášho tímu a aj ich rodinám prajem požehnané Vianočné sviatky a úspešný Nový rok 2012.
 
19.11.2011 :: Sezóna 2011
Sezónu 2011 sme slávnostne ukončili s bohatým programom a hojnou účasťou. Priebeh slávnosti už čoskoro. Foto pridané.
 
02.09.2011 :: Čriepky spomienok k 80.rokom futbalu - VII.časť
Dnes sa budeme venovať generácii futbalistov hrajúcich hlavne v 80-tych rokoch. Bola to silná generácia, ktorá dokázala hrať aj pre krásu, nielen pre účel. Jej predstaviteľom bol aj "baran" Štefan Iglai, ktorý si dokázal počas svojej kariéry vystrieľať v jednom ročníku I.triedy korunu kráľa strelcov, čo si určite zaslúži obdiv, lebo vo svojej kariére hral aj útočníka, aj obrancu. Ďalším predstaviteľom bol František Talpaš, ktorý ma ako mladého "zajaca" zaúčal do tajov veľkého futbalu, keďže ako dorastenci sme hrali maximálne III.triedu a boli sme takými samoukmi. Vzťah mnohých predstaviteľov tejto generácie k nováčikom bol veľmi zaujímavý. Postarali sa o to, že skladba mužstva bola takáto: oni tridsiatnici, jeden, dvaja 25-ročný a ja-Marek Oravec a Gabriel Sabo 18-roční. A mnohí z tých tridsiatnikov sa správali k mladým tak, že nik z nich nechcel s nimi hrať, okrem mňa a Saba. Jeden z mála, ktorý nás usmerňoval, nie vyháňal, bol František Talpaš. Jeho prínos pre mužstvo bol nielen v tom, že tvoril hru, strieľal góly, ale nám mladým aj pomáhal. A my sme na oplátku jeho usmernenie prijímali a futbalovo rástli. Dovolím si tvrdiť, že bez jeho pomoci by som pre nepriateľské správanie niektorých spoluhráčov rýchlo skončil s futbalovou kariérou ako mnohí predo mnou i po mne. A teraz uvediem niektoré konkrétne spomienky. V sezóne 1993/94 sme hrali zápas v Bohdanovciach. Kapitán Pavol Majoroš upozornil rozhodcu pred začiatkom zápasu, že čiary nie sú viditeľné. Rozhodca mu na to odvetil, že on vie, pokade sú čiary a hrať sa bude, pokiaľ on nezapíska. V tomto zápase strelil Talpaš 3 góly a vyhrali sme 4:2. Po jeho ukončení kariéry sme postúpili v roku 1996 do V.ligy a ako nováčik sme sa potrebovali uchytiť hlavne doma. A vtedy nám pomohol svojimi skúsenosťami Fero, keď nám pomáhal tak, že zakladal gólové akcie a usmerňoval hru mužstva. Moja veľká vďaka mu patrí za to, že ma v začiatkoch mojej kariéry podržal, usmerňoval a viedol tak, že som si svoje odohral a potom som mohol aj ja odovzdávať svoje skúsenosti ďalším.
 
PrváPredchádzajúca123456789NasledujúcaPosledná

Informácie ku zápasom

sekcia zaujímostí

TOPlist