HANISKA OLD BOYS

"...zelená je tráva futbal to je hra!"

Zaujímavosti

09.11.2010 :: Fotenie mužstva !!!
Dňa 12.11.2010 o 18.00hod pred tréningom sa uskutoční fotenie.Účasť všetkých hráčov nutná v kompletných dresoch.
 
22.10.2010 :: Záver roka - vyhodnotenie sezóny
Dňa 4.12.2010 sa uskutoční vyhodnotenie sezóny oldboys. Pozývame všetkých hráčov spolu s ich manželkami. Čas a miesto budú upresnené neskôr.
 
02.09.2010 :: Perličky z turnaja v Čani 28.8.2010
Už pri príchode na ihrisko v Čani bolo zrejmé, že sa tu bude niečo diať.Prebehlo vylosovanie a nám žreb určil za súpera internacionálov VSS. Po odohraní úvodných dvoch zápasov bolo jasné, že finále budú hrať mužstvá domácich a Hanisky.Na záver stretnutia o 3.miesto sa spustil dážď, ktorý kropil zem asi 40minút, a preto sa finále hralo na vedľajšom ihrisku.Pritom sa aj ochladilo, ale túžba po víťazstve nás silno zahrievala.Táto túžba hriala veľmi silno, pretože sme podali oduševnený, zrelý a taktický výkon, ktorý nám priniesol víťazstvo. Lavička žila s chlapcami na ihrisku ako už dávno nie. Asi najväčšie emócie radosti priamo po zápase sa dali čítať z tváre vedúceho mužstva Š.Norka. V šatni predspieval bojový chorál a pri vyhlasovaní víťazov prevzal pohár pre víťaza.Z toho pohára nejedno úst okúsilo sladké šampanské a potom sme zatancovali okolo pohára bojový tanec "karičku". Pri tomto tanci sme si dali záležať, veď sme tancovali pred pódiom pre zrakmi mnohých Čaňancov.
 
19.08.2010 :: ODVETA
Odvetný zápas s Hólloházou sa prekladá na september,termín sa upresní.
 
09.08.2010 :: Perličky sprevádzajúce zápas s Hollóházou
Už zrána vedúci mužstva Š.Norko zabezpečil proviant na výrobu guláša, vďaka za materiálnu podporu patrí aj starostovi obce M.Barcalovi.Surovinami prispel aj S.Džubara, kotlíkom G.Sabo. Majstrom kuchárskeho remesla bol Miro Dudáš alias "Bunkov", maď."Bunkó" z Majera.Počasie napriek obavám nielen vydržalo, ale ukázalo aj svoju prívetivú tvár.Pred začiatkom zápasu bol prečítaný "Bandim" z Majera úvodný príhovor v slovenčine a v maďarčine a potom hlavný rozhodca C.Sedlák (rozhodoval spolu s AR1 B.Horváthom) mohol písknuť do píšťalky. Potom si kapitáni a súčasne aj starostovia obcí oboch mužstiev odovzdali klubové vlajočky a fľašu páleného. Hralo sa spočiatku na môj vkus vlažne, hra dostala tempo až v 2.polčase.Keď som počas zápasu pozrel na divákov, najviac ich sedelo blízko kotlíka s gulášom, pomyslel som si, že bude, hádam, aj dobrý (keď ich pritiahla vôňa guláša).Striedali sme hokejovým spôsobom, niekedy aj celé päťky, veď nás bolo vyše 20 a to neboli prezlečení Š.Majoroš a S.Janitor.V 2.polčase bolo zrejmé, že sa niektorým spoluhráčom už nechcelo hrať a to po požití zradnej a silnej domácej slivovice od starostu obce Hollóháza, ktorý nám paralyzoval polovicu lavičky.Napriek takémuto úderu pod pás, ostatní statočne bojovali.Veľký rešpekt vzbudzoval v hráčoch súpera náš útočník Gabriel "Ibrahimovič" Sabo, ktorý si preto skrátil aj minutáž na ihrisku. Po zápase sme zasýtili hlad a hostia vidiac, čo sme pre nich pripravili, sa rozhodli nás pozvať na 21.8.2010 na odvetný zápas k nim do Hollóházy.
 
02.08.2010 :: Schôdza
Dňa 4.8.2010, t.j. v stredu, sa uskutoční o 18.hod v klube kultúrneho domu schôdza ohľadom príprav na sobotňajší medzinárodný zápas s Hollóházou, keďže sa nejedná len o športový zápas, ale aj o spoločenskú udalosť.Je potrebné počítať aj s finančnou zbierkou pre zdarný priebeh akcie.
 
02.07.2010 :: Prírastok v rodine Džubarovej
Dňa 25.6.2010 popoludní sa narodila v rodine Slavomíra Džubaru dcéra Diana o mierach 3,4kg -50cm.Novorodencovi a mamičke želáme pevné zdravie a otcovi Slavovi želáme veľa radosti a trpezlivosti s novým členom rodiny. A želáme maličkej Dianke všetko dobré k včerajším meninám.
 
02.07.2010 :: Akcia s manželkami
Dňa 4.7.2010 sa uskutoční posedenie pri ohníku na dombe od 17.00hod. Prineste si so sebou dobrú náladu a o zábavu sa postará kolektív "Haniskaoldboys". Na posedenie pozývame všetkých členov mužstva spolu s manželkami (aj deťmi).
 
29.05.2010 :: TURNAJ REGIÓNU
O 10.00hod.v Haniske sa mal uskutočniť turnaj medzi obcami HANISKA,GEČA,VALALIKY,TRSTENÉ PRI/H, avšak pre raňajší lejak bol odložený.
 
05.05.2010 :: FAIN CUP
Dňa 8.5.2010, t.j. v sobotu, od 8.30hod sa uskutoční FAIN CUP na multifunkčnom ihrisku v Sokoľanoch ( v prípade nepriaznivého počasia v telocvični ZŠ Haniska).Žiadam záujemcov o tento turnaj, aby sa prihlásili do piatku večera u vedúceho mužstva Š.Norka, prípadne P.Majoroša.
 
PrváPredchádzajúca123456789NasledujúcaPosledná

Informácie ku zápasom

sekcia zaujímostí

TOPlist