HANISKA OLD BOYS

"...zelená je tráva futbal to je hra!"

Zaujímavosti

19.08.2010 :: ODVETA
Odvetný zápas s Hólloházou sa prekladá na september,termín sa upresní.
 
09.08.2010 :: Perličky sprevádzajúce zápas s Hollóházou
Už zrána vedúci mužstva Š.Norko zabezpečil proviant na výrobu guláša, vďaka za materiálnu podporu patrí aj starostovi obce M.Barcalovi.Surovinami prispel aj S.Džubara, kotlíkom G.Sabo. Majstrom kuchárskeho remesla bol Miro Dudáš alias "Bunkov", maď."Bunkó" z Majera.Počasie napriek obavám nielen vydržalo, ale ukázalo aj svoju prívetivú tvár.Pred začiatkom zápasu bol prečítaný "Bandim" z Majera úvodný príhovor v slovenčine a v maďarčine a potom hlavný rozhodca C.Sedlák (rozhodoval spolu s AR1 B.Horváthom) mohol písknuť do píšťalky. Potom si kapitáni a súčasne aj starostovia obcí oboch mužstiev odovzdali klubové vlajočky a fľašu páleného. Hralo sa spočiatku na môj vkus vlažne, hra dostala tempo až v 2.polčase.Keď som počas zápasu pozrel na divákov, najviac ich sedelo blízko kotlíka s gulášom, pomyslel som si, že bude, hádam, aj dobrý (keď ich pritiahla vôňa guláša).Striedali sme hokejovým spôsobom, niekedy aj celé päťky, veď nás bolo vyše 20 a to neboli prezlečení Š.Majoroš a S.Janitor.V 2.polčase bolo zrejmé, že sa niektorým spoluhráčom už nechcelo hrať a to po požití zradnej a silnej domácej slivovice od starostu obce Hollóháza, ktorý nám paralyzoval polovicu lavičky.Napriek takémuto úderu pod pás, ostatní statočne bojovali.Veľký rešpekt vzbudzoval v hráčoch súpera náš útočník Gabriel "Ibrahimovič" Sabo, ktorý si preto skrátil aj minutáž na ihrisku. Po zápase sme zasýtili hlad a hostia vidiac, čo sme pre nich pripravili, sa rozhodli nás pozvať na 21.8.2010 na odvetný zápas k nim do Hollóházy.
 
02.08.2010 :: Schôdza
Dňa 4.8.2010, t.j. v stredu, sa uskutoční o 18.hod v klube kultúrneho domu schôdza ohľadom príprav na sobotňajší medzinárodný zápas s Hollóházou, keďže sa nejedná len o športový zápas, ale aj o spoločenskú udalosť.Je potrebné počítať aj s finančnou zbierkou pre zdarný priebeh akcie.
 
02.07.2010 :: Prírastok v rodine Džubarovej
Dňa 25.6.2010 popoludní sa narodila v rodine Slavomíra Džubaru dcéra Diana o mierach 3,4kg -50cm.Novorodencovi a mamičke želáme pevné zdravie a otcovi Slavovi želáme veľa radosti a trpezlivosti s novým členom rodiny. A želáme maličkej Dianke všetko dobré k včerajším meninám.
 
02.07.2010 :: Akcia s manželkami
Dňa 4.7.2010 sa uskutoční posedenie pri ohníku na dombe od 17.00hod. Prineste si so sebou dobrú náladu a o zábavu sa postará kolektív "Haniskaoldboys". Na posedenie pozývame všetkých členov mužstva spolu s manželkami (aj deťmi).
 
29.05.2010 :: TURNAJ REGIÓNU
O 10.00hod.v Haniske sa mal uskutočniť turnaj medzi obcami HANISKA,GEČA,VALALIKY,TRSTENÉ PRI/H, avšak pre raňajší lejak bol odložený.
 
05.05.2010 :: FAIN CUP
Dňa 8.5.2010, t.j. v sobotu, od 8.30hod sa uskutoční FAIN CUP na multifunkčnom ihrisku v Sokoľanoch ( v prípade nepriaznivého počasia v telocvični ZŠ Haniska).Žiadam záujemcov o tento turnaj, aby sa prihlásili do piatku večera u vedúceho mužstva Š.Norka, prípadne P.Majoroša.
 
27.04.2010 :: Tréning na tráve
Oznamujeme všetkých členom tímu oldboys, že v piatok, dňa 30.4.2010, bude tréning vonku na trávnatom ihrisku.V prípade zlých poveternostných podmienok bude tréning v telocvični.
 
25.02.2010 :: Nové prírastky v rodine Ondočkovej a Oravcovej
Milí priatelia, už hneď na začiatku roku 2010 nezvykle skoro prileteli bociany z južných krajín a to dňa 5.2.2010 a 13.2.2010. Dňa 5.2.2010 priniesol Marekovi a Zuzane Ondočkovým syna Šimona s mierami: dĺžka 52cm, váha 3900g a dňa 13.2.2010 o 11.23hod. Marekovi a Lucii Oravcovým dcéru Lilianu s mierami:dĺžka 48cm, váha 2750g. Všetkým spomenutým želáme veľa zdravia, trpezlivosti pri výchove a radosti z narodených detí.
 
15.01.2010 :: Turnaj v malom futbale
Dňa 9.1.2010, t.j. v sobotu, sa uskutočnil v telocvični ZŠ Haniska turnaj v malom futbale. Na tejto akcii - pre rozhodcu futbalovom maratóne rozhodoval C.Sedlák. Prvýkrát sme mali v histórii tohto turnaja stav viditeľný na svetelnej tabuli. Turnaja sa zúčastnilo 8 mužstiev. Z ôsmich mužstiev až v štyroch mali zastúpenie aj starí páni a to v mužstve "Obecný úrad" (Barcal, Mikloš,S.Džubara,Norko), ktorý skončili ôsmi. V mužstve "Starí páni" (Kačmarik, Ondočko, Oravec, Sabo, Jenčár, Bakši, F.Sedlák ml.), ktorí skončili siedmi, v mužstve "Rýchle šípy", kde hral T.Janitor, ktorí skončili štvrtí a v mužstve "Barcelona" (P.Majoroš, Š.Majoroš,Kolibár), ktorí skončili druhí.Za organizáciu turnaja boli ocenení Stano Janitor, Pavol Majoroš a Štefan Norko. Turnaj mal vďaka Obecnému úradu a oceneným organizátorom vysokú úroveň po organizačnej stránke. Takisto športová úroveň turnaja bola vysoká. Hráčom umiestneným do štvrtého miesta blahoželáme a tým ostatným prajeme veľa chuti do tréningového procesu, aby si na budúci rok napravili reputáciu. Ďalej blahoželáme aj druhému v kategórii "Najlepší hráč" Marekovi Ondočkovi. Ďalej aj Tónovi Bakšimu, ktorí bol ocenený za "naj" fair play počin-priznal, že lopta bola celým objemom za čiarou. Na záver by som zhodnotil účinkovanie hráčov oldboys za pomerne úspešné a cestu k ďalším úspechom vidím v spojení skúsenosti starších s dravosťou mladých, teda v skladbe mužstva rôznych vekových kategórií.
 
PrváPredchádzajúca123456789NasledujúcaPosledná

Informácie ku zápasom

sekcia zaujímostí

TOPlist